banner851

banner614

SUÇ İŞLENİYOR

banner619

Düzce Amatör Futbol Tertip Komitesi’nin haftalık kararları toplanmadan aldığı öğrenildi.

banner846
Spor 03.01.2018, 12:51
498
SUÇ İŞLENİYOR
banner844

Düzce’de oynanan Amatör futbolda hakemlerin ve gözlemcilerin rapor tuttuğu oyuncular, İdareciler ve Teknik adamların il disiplin kuruluna göndermek için toplantı yapmadıkları öğrenildi. Konu ile görüşülen Düzce Tertip Komitesi üyelerinden Hakem ve gözlemciler temsilcisi Mustafa Yılmaz, Antrenörler temsilcisi Nurettin Çolak, kulüpler temsilcisi Ali Akgün, Düzce Gençlik spor il müdürlüğü temsilcisi Cahit Demir sezon başından beri kendilerini hiçbir toplantıya çağrılmadıklarını söyleyerek verilen hiçbir karara imza atmadıklarını da ifade ettiler.

Öte yandan “Bu kararlar nasıl alınıyor neden toplantı olmuyor bilmiyoruz. Tertip komitesinin her hafta toplanması gerekir her türlü karar tertip komitesi tarafından verilir veya  ceza alacakları disiplin kuruluna sevk edilir” diye sitemde bulundular.

Yorumlar (4)
Boş konuşmayın 4 yıl önce
Ya saçmalamayın Allahaşkına , yönetmelikler var, kurallar var, kafalarına göre yapma ihtimalleri yok. Karalamayın insanları boş yere!
yönetici 4 yıl önce
yıllardır böyle yenimii aklınıza geldi
Amatör sporcu 4 yıl önce
Çok yazık nasıl.oluyorda toplanmıyor kafalarına göremiyorum yapıyorlar zaten belliydi..Vah düzcemizin vah derhal istifa etsinler...kim yapıyorsa
yazıpınar spor 4 yıl önce
macımız bıttı cezamız acıklandı alakası olmayan kardesımızı tetbırlı gonderıyorlar ayıptır kımsenı emegıyle oynamasınlar ekmek demıyorum bız para ıcındeyıl sevdıgımız ıcın gonulde yurekten oynuyoruz