banner851

banner955

SÜPER AMATÖR PLAY OFF VE 1. AMATÖR MAÇLARI OYNANMAYACAK

Yurdumuzun büyük bölümünde olduğu gibi Düzce’de de etkili olan kar yağışı, hafta sonunda oynanması gereken Amatör Küme maçlarının bir çoğunun bir kez daha ertelenmesine yol açtı. Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yaptığı açıklamada, 20 Mart Cumartesi günü Akçakoca Stadında saat 14:00’de başlayacak olan Dadalıspor- Yazıpınarspor 1. Amatör Küme maçı ile hafta sonu oynanacak olan U-14 maçları hariç tüm karşılaşmalar ileri bir tarihe ertelendiğini bildirdi.

Spor 18.03.2022, 16:55
730
SÜPER AMATÖR PLAY OFF VE 1. AMATÖR MAÇLARI OYNANMAYACAK

21 AMATÖR MAÇI BİR SONRAKİ HAFTAYA KALDI
Olumsuz hava koşulları, Düzce ilini de etkisi altına alınca, daha önceden 2 defa  kar engeline takılan Amatör Küme maçlarının bir çoğu  bir kez daha  ileriki günlere ertelenmek zorunda kaldı.   Böylece, Düzce’nin çeşitli sahalarında hafta sonu tekrar kaldığı yerden başlaması gereken Süper     Amatör  Küme play off grubundaki 3 maç  ile 1. Amatör  Kümedeki 11 maçtan 10’u  oynanamayacak. 


ASKF DUYURDU
Düzce ASKF’den bu konuda yapılan duyurusu ise şöyle: “Olumsuz hava koşulları nedeniyle, 20 Mart Pazar günü Akçakoca Stadında saat 14:00 de başlayacak olan Dadalıspor- Yazıpınrspor 1. Amatör Küme maçıyla,U-14 ligi karşılaşmaları hariç tüm amatör maçlar ertelemiştir.” 
Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (1)
cemil bozkurt 7 ay önce
Yaw arkadaş varsın oynanmasın amatör ligler, sanki milli maç. Her kar yağdığında kar küremekten saha tarlaya döndü. bi hafta oynanmasa ne olur.
22
açık