banner851

banner955

SÜPER AMATÖR SONA ERDİ

Düzce ilinde oynanan Süper Amatör Ligi 26.haftasında erken bitti.. Düzce Süper Amatör’de şampiyon olan Çilimli Belediyespor direk Bölgesel Amatör Lig (BAL)’e çıktı.

Spor 26.03.2018, 12:05 26.03.2018, 14:50
950
SÜPER AMATÖR SONA ERDİ

Düzce Süper Amatör 26. hafta sonunda bitti. Sezon başı Çarşamba günleri ve akşam saatlerinde müsabakalara çıkan amatör takımları, BAL müsabakalarıyla aynı anda bitmesi gereken maçlar erken sona erdi.

Düzce’de Süper Amatör Ligi biterken Sakarya ilinde Play-Off maçlarının yeni başladığı öğrenildi.

Şampiyon olan Çilimli Belediyespor takımı, Beyköy Belediyespor’un 8 yıldır başarılı şekilde temsil ettiği BAL’a düşmesi nedeni ile direk BAL’a çıktı. Düzce Süper Amatör’de Düzce Belediyespor ligi 2.bitirirken Pandul İnşaat Elmacıkspor ligi ikili sonuçla 3.bitirdi. Akçakocaspor ise ligi 4.bitirdi. Akçakocaspor ve Elmacıkspor 51 puan topladı.

Ligde başarılı maçlar çıkaran genç kadrosu ile ön plana çıkan Aydınpınarspor 45 puanla ligi 5.sırada, Gölyakaspor 44 puan ile ligi 6.sırada, Avtivo Yapı Kuzey Yıldızı ve Kirazlıspor 36 puan ile ligi tamamladı.

Cumayeri Belediyespor 34, Hamidiyespor 33, Yığılcaspor 31 puan topladı. 1.Amatöre düşen Bahçeköyspor, Sivrikaya Sinerjispor ve Üçyolspor takımları oldu.


 
Yorumlar (5)
DÜZCELİ 5 yıl önce
Tebrikler Çilimlispor ancak hoca ve oyunculardan çoğu bu lig için yeterli değil herhalde yönetim bunu görmüştür.Başarılar
İSRAF 5 yıl önce
VERİLEN PARALARA YAZIK ÇİLİMLİNİN DURUMU ORTANA BENCE İLÇEYE YATIRIM YAPILMALI BİR NOKTAYA ODAKLANILMAMALI SÖYLİCEK COK SEY VARDA AMA ÖNCELİKLE YARARSIZ OLAMYANLAR KADROLARI BOŞALTMALI ARTIK KÖŞESİNE ÇEKİLMELİ BU ENİM GÖRÜŞÜM HERKEZİN GÖRÜŞÜNE SAYGI DUYARIM ŞAMPİYONU DA TEBRİK EDİYORM ADETDEN DİR
Taraftar 5 yıl önce
Bu takım begenirsiniz veya begenmezsiniz şampiyonlugu garantiliyene kadar vura vura gitti boş yorumlae yapmayın. Eger ki yorumlarınıza art niyet yoksa önce tebrik edin 1 tane basın gelmedi şampiyonun maçına.
değişim şart 5 yıl önce
Bu sene ciddi bir rakip olmadığından ÇİLİMLİ ŞAMPİYON OLDU.Sıradan rakipleri bile yenemediler böyle bir bütçe ve topçular ile, sahaya konan futbolu kendileri dahil ,hiç kimse takdir etmedi,bugün düşen Beyköyü ile oynasalar hiç şansları olmadığını herkes söyler,gerçekler böyle, şans herzaman sizinle olmaz
Çilimli Pantolon İnşaat 5 yıl önce
3. Olmak için o kadar para harcamasalardı iyiydi. 2. Olmak için o kadar para harcamasınlar diyenlere gelsin.
30
kapalı