banner851

banner955

SÜPER AMATÖR’DE HAZIRLIKLAR TAM GAZ

Ekim ayında başlaması beklenen Düzce Süper Amatör’de takımların hazırlıkları tam gaz sürüyor. Ligin yeni ekibi Akçakocaspor’da ise sessizlik hakim.

Spor 17.06.2017, 15:53
613
SÜPER AMATÖR’DE HAZIRLIKLAR TAM GAZ

Düzce Süper Amatörde bazı takımlar hareketli günler yaşarken bazı takımlarda ise yaprak kımıldamıyor. Düzce Süper Amatör’de Çilimli Belediyespor, Elmacıkspor, Aydınpınarspor, Kirazlıspor çalışmalar yaparken diğer takımların bayram sonu çalışmalara başlayacakları bilgisine ulaşıldı.

2017-2018 Düzce Süper Amatör’de şu takımlar yer alacak. Akçakocaspor, Çilimli Belediyespor, Düzce Belediyespor, Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı, Yığılcaspor, Cumayeri Belediyespor, Aydınpınarspor, Gölyakaspor, Sivrikaya Sinerjsipor, Bahçeköyspor, Elmacıkspor, Üçyolspor, Kirazlıspor ve Hamidiyespor.

Düzce Süper Amatör kümenin Ekim ayında başlaması beklenirken kuraların Ağustos ayının başında çekileceği bilgisine ulaşıldı. Bölgesel ligden Süper Amatör’e düşen Akçakocaspor’da hiçbir  çalışma olmadığı gibi oyuncuların bir bir başka takımlara gittiği öğrenildi. Akçakocaspor yeni sezona nasıl bir kadro ile çıkacak merak konusu.

Haber:M.YILDIRIM
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız