banner851

banner955

SÜPER AMATÖR’E 4. ARANIYOR

Normal sezonu sona eren Düzce 1. Amatör Kümede, şampiyon olacak ve Süper Amatör Kümeye çıkacak 4. takımın belirlenmesi için yapılacak play off maçlarının ilk perdesi 24 Nisan’da açılıyor. 6 takımın yer aldığı play off grubunda maçlar tek devreli lig usulü oynanacak. Bu maçların ise fikstürü hafta başında çekildi ve eşleşmelerde belli oldu.

Spor 22.04.2022, 13:31
313
SÜPER AMATÖR’E 4. ARANIYOR

1.Amatör Kümeden, Süper Amatör Kümeye çıkacak 4. Takımın belirlenmesi amacıyla oynanacak olan play of maçlarına 24 Nisan Pazar günü başlanıyor.  6 takımın yer aldığı play off grubunda, maçlar tek devreli lig usulü ile gerçekleşecek. Bu maçlardan 1. çıkan takım yeni sezonda Süper Amatör Kümede yer alacak.  

KURALAR GEÇEN HAFTA ÇEKİLDİ
Düzce 1. Amatör Küme play off maçlarında çekilen kura çekiminden sonra karşılaşacak takımların eşleşmeleri ise hafta başında gerçekleşmişti. Play off maçlarının oynanacağı saat ve sahalar da ASKF tarafından belirlendi. 


3 MAÇIN PROGRAMI BELİRLENDİ
24 Nisan Pazar  günü oynanacak olan 3 play off maçının programı şöyle: Nurettin Zafer Stadı: Saat16:00-Elmacıkspor-Bahçeköyspor.  Şıralık Stadı: Saat14:00- Dadalıspor. Şıralık Stadı: Saat:16:00- Çiftlik Gençlikspor. 
Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (1)
Lütfü 8 ay önce
Yapacağınız habere be herseyiniz zaten yalan dolan bide haber yapmayı bilseler takımların yarısının adı yazmıyor yaptığı habere bak
Yeni Sayımız