banner851

banner614

TAHKİM KURULU KARARINI VERDİ!

Düzcespor’a verilen iki transfer ve tescil dönemi boyunca transfer yasağı Düzcespor yönetimin itirazı üzerine bugün TFF Tahkim Kurulu’nda masaya yatırıldı. Kurul, yasağı 2 dönemden 1 döneme indirme kararı aldı. Heyecanla yasağın iptal edilmesini bekleyen takım ve taraftarlar yıkıldı. Düzcespor 1 dönem boyunca takımına yeni futbolcu alamayacak, mevcut kadro ile yoluna devam etmek zorunda kalacak.

banner619
Spor 11.01.2018, 17:51 11.01.2018, 18:56
3495

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Düzcespor’un kaderini çizecek kararı verdi. Düzcespor yönetiminin itiraz ettiği iki transfer ve tescil dönemi boyunca transfer yasağını görüşen kurul, yasağı 2 dönemden 1 döneme indirme kararı aldı.

TFF’den karara ilişkin yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Düzce Spor Kulübü'nün, Kurulumuzun 20.07.2017 tarih ve E.2017/248 - K.2017/286 sayılı kararına karşı yargılamanın iadesi mahiyetindeki başvurusu incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Düzce Spor Kulübü'nün yargılamanın iadesi talebinin kısmen kabulü ile kulüp hakkında verilen iki transfer ve tescil dönemi boyunca yeni bir futbolcu transfer etmekten men cezasının; bir transfer ve tescil dönemi boyunca yeni bir futbolcu transfer etmekten men cezasının olarak düzeltilmesine, oybirliği ile karar verildi.”

Umutla transfer yasağının kalkmasını bekleyen Düzcespor yönetimi ve taraftarlar gelen haberle büyük üzüntü yaşadı.   
Düzcespor taraftarı sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla TFF’ye sert çıkışlarda bulunarak her yıl kendilerinin haksızlığa uğradıklarını savunmuştu.

Öte yandan TFF Tahkim Kurulu’ndan gelecek kararı bekleyen Düzcespor’un renklerine katmak istediği oyuncular da bu dönem Düzcespor forması giyemeyecek.

banner844
Yorumlar (18)
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Yahu düzcesporu kapatın fuzuli masraf zaten oyuncularin icerde alcaklari var hep bi entrika birakin bu işleri
Çare 4 yıl önce
Çare Ümit keleş gibi adamlar gelisin bu bebelere bıraktı bi açıklama dai yapmadı bebe ler
efteni 4 yıl önce
hiç fark etmez zaten stransferler birşeye yaramıyor bu vesileyle düzcede ki oyunculara bakarlar
ALTYAPI 4 yıl önce
15 sene harcanan para alt-yapıya harcansaydı șimdi 1. Ligdeydi Düzcespor. Yol yakınken șu anki durumdan ders almak lazım.
kurtulamıyoruz 4 yıl önce
bu takım ve taraftarı ümit keleşten kurtuldu ama tffden kurtulamıyor keşke onada yol verilme şansı olsa
Düzceli 4 yıl önce
Düzcede siyaset bitmiştir.Düzen baştan bozuk Demirören gibi beşiktası batırmış bir adamı alıp tff nin başına getirirsen bu karmasa hiç bitmez.Görün peşinden kostugumuz insanları.
Yılıldıl mı 4 yıl önce
Bu takımı ŞAMPİYON yapan kadroyu bozanlar FURKAN safi Hüseyin sağda solda gezen futbolcularla yıkıldı ŞAMPİYONluk giderse bu takım göz göre göre bal ligine düşer
Bilici 4 yıl önce
İl başkanı Hikmet bey , bakan bey , DÜZCEnin sokaklarını bilmeyen vekil hanım, çilimlili Fevai bey ... NERDESİNİZ? DÜZCE için yoksanız sesiniz çıkmıyor ise kim için o koltuklardasınız ???
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın