banner851

banner614

TAHKİM SON SÖZÜ SÖYLEDİ

banner619

Türkiye Futbol Federasyonu, Tahkim Kurulu’nun verdiği kararları açıkladı. Bombalı eylem nedeniyle Dersimspor maçına geç kalan ve bu nedenle PFDK tarafından ceza verilmeyen Çatalcaspor için, Dersimspor’un yaptığı itiraz reddedildi. Dersimspor-Çatalcaspor müsabakası 13 Mayıs'ta saat 16.00'da oynanacak.

banner846
Spor 08.05.2017, 15:57 08.05.2017, 17:42
4022
TAHKİM SON SÖZÜ SÖYLEDİ
banner844
TFF Tahkim Kurulu, olağanüstü toplantısında gündemdeki dosyaları inceledi ve karara bağladı. 29 Nisan tarihinde oynanması gereken Dersimspor-Çatalcaspor mücadelesi öncesinde Elazığ-Tunceli karayolu arasında yola döşenen el yapımı patlayıcının imhası nedeniyle güvenlik güçleri karayolunu trafiğe kapatmış ve Çatalcaspor mücadeleye geç kalmıştı. Bu nedenle PFDK’ya sevk edilen Çatalcaspor’a herhangi bir ceza verilmemişti. Bu kararın ardından Dersimspor, PFDK’nın kararına itirazda bulundu.

Tahkim Kurulu, konuyu görüşerek karara bağladı ve oybirliğiyle Çatalcaspor hakkında ceza tayinine yer olmadığına hükmetti. Tahkim Kurulu kararı şu şekilde:
Dersim Spor Kulübü’nün, PFDK’nın Çatalca Spor Kulübü hakkında verdiği 02.05.2017 tarih ve E.2016-2017/996 - K.2016-2017/1167 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Çatalca Spor Kulübü hakkında ceza tayinine yer olmadığına dair PFDK kararının onanmasına, oybirliği ile, (K.2017/215) karar verilmişti. Dersimspor-Çatalcaspor müsabakası 13 Mayıs'ta saat 16.00'da oynanacak.
Yorumlar (14)
hüsamettin 4 yıl önce
kardeşim Düzcenin milletvekili bakanı yok mu?
MURAT 4 yıl önce
TÜPÇÜ SENİN YAPCAĞIN İŞ ANCAK ŞİKE MİKE DOĞRU BİR İŞİN YOKKİ SENİ KENDİŞ SİLAHINLA DÖVCEK BU DÜZCELİ BU SENENİN SENESİ DE VAR DÜZCESPOR HEP BURDA ACABA BU SEYİRCİYİ NASIL TUTCAN SEN TRİBÜNDE SENEYE
Kazım karabekir 4 yıl önce
Yok yok bişey demicem şahabettin kardeşim
Steve McKenzy 4 yıl önce
Aleyhte durumlar olunca yardimedici ve birkac ona benzer vatandas cikip hemen nemalaniyor sanki. Destek vereceksen eyvAllah ama basarida yoksan basarisizlikta da olma!
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Sahada hüsran masa başında hüsran. O sene bu sene değil hatta seneye de değil. En iyisi suncukspor ve kabalaksporu tutmak. Ooohh stres yok mis gibi halı saha maçı gibi :)))
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Sevgili Coo yorumumu okumazsın olur biter.. sıkıntı yok keyfimize bakalım :)))
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Suncuksporlu kardeşim haklısın zaten konu sizin takımla alakalı değil..yorumda da dediğim gibi tut suncuksporu keyifle maç izle..stres yok dert yok :))
Suncuksporlu 4 yıl önce
Yorumunuzda bahsettiğiniz takımı, henüz Düzcespor amatördeyken hakem (!) desteğiyle zar zor yenmişti. Yürekli insanların zor bela ayakta tutmaya çalıştığı bir kulüp. Bedava biletle 90 dakika küfür sallamaya benzemez o işler ;)
Coo 4 yıl önce
Şehabettin kardeş, yaşın kaç bilmiyorum ama kurduğun cümleler aslında akıllı başlı biri olduğunu gösteriyor. Tamam dalga, makara yap, da bir yere kadar. Yeter, insanlar bıktı artık. İşine bak, zorla kendine küfür beddua ettirme.
Fatih 4 yıl önce
Bu sene o sene değilmiş demekki seneye inşAllah bu sezondan dersler çıkarılır
mustafa durmaz 4 yıl önce
bu kararı alanlar neye göre aldı birde bunlar hukukçu yazık çok yazık
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
DERSİM MAÇA KAYMAKAMIN OĞLU, MANAV RESUL, BELEDİYE'DEN İKİ TEMİZLİK İŞÇİSİ, OVACIK BELEDİYE BAŞKANI, TEKNİK DİREKTÖR, BİR İKİ TANE DE STADA YAKIN MAHALLEDEKİ ÇOCUKLARDAN TAKIM KURUP ÇIKAR...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın