banner851

banner955

Takım, önemli maç için hazırlıklarına başladı.

Düzcespor'da alınan Keçiören Belediyespor yenilgisinin ardından haftasonu yapılacak İnegölspor maçı hazırlıklarına da başladı.

Spor 21.10.2008, 18:12
184
Takım, önemli maç için hazırlıklarına başladı.

Keçiören Belediyespor maçına kadar iniş çıkışlarla oynayan Düzcespor, bu maçla birlikte inişine devam etmiş ve takımda yönetimden oyunculara kadar herkesin morali bozulmuştu. Keçiören Belediyespor maçını geride bırakan Düzcespor, bu hafta oynayacağı zorlu İnegölspor maçı için Şıralık Spor Tesislerinde hazırlıklarına başladı.

Alınan yenilginin ardından oyuncuların kendini toparladığı gözlenirken yapılan çift kale maçta oyuncuların bir haylı hırslı olması da dikkatlerden kaçmadı. Takım için büyük bir önem taşıyan İnegölspor maçıyla Düzcespor'un yeniden yükselmeye başlaması beklenirken alınacak bir galibiyetle birlikte Düzcespor taraftarından yönetimine kadar yeniden morallerin yükselmesi bekleniyor.

Alınacak yenilgi ya da beraberlikte ise takımda tehlike çanları çalmaya başlayacak. Öte yandan diğer bir sorunda takımda özellikle defans mevkisinde oynayan oyuncuların sakatlıklarının devam etmesi,

Yorumlar (0)
29
açık