banner851

banner614

TAKIM OTOBÜSÜMÜZ GİYDİRİLİYOR

banner619

Uzun yıllardır özlemini çektiğimiz Düzcespor takım otobüsünün akıbeti sonunda belli oldu. Takımımızı Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna taşıyacak olan yeni otobüsümüz için kırmızı lacivert giydirilme kararı alındı.

banner846
Spor 29.10.2020, 11:35 29.10.2020, 13:11
3485
TAKIM OTOBÜSÜMÜZ GİYDİRİLİYOR
banner844

Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulunun gayretleri sonucunda deplasman maçlarına takımımızın rahat ve sorunsuz bir şekilde gidebilmesi adına bir takım otobüsü alındığı ve bu otobüsün giydirilmesi için yönetim kurulu tarafından çalışmalara başlandığı öğrenildi. Otobüsümüze kırmızı lacivert renklerin giydirilmesi için çalışmalar yapılacağı öğrenilirken takımımızın Bursa Yıldırım maçına yeni otobüs ile gideceği bilgisine ulaşıldı.

16 oyuncunun korona virüs testi pozitif çıkan Düzcespor’da birkaç gün içinde oyuncuların tekrar teste tabi tutulacağı ve Başkan Gökhan Kapoğlu için yapılan ikinci testin ise negatif çıktığı öğrenildi. Başkan Kapoğlu ikinci testin negatif çıkmasıyla yüreklere su serpti ve evinde dinlenmeye devam ettiği öğrenildi. Kapoğlu’nun karantina sürecinin sona ermesiyle birlikte her ihtimale karşı üçüncü bir test yaptıracağı gelen haberler arasında yer alıyor.

Özlü, Düzcespor’un yanında

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü son günlerde yaptığı icraatlarla Düzcespor’un yanında olduğunu tüm Düzce’ye gösterdi.  Başkan Özlü, Düzcespor’da şirketleşme, tesisleşme ve gelir elde etme konusunda büyük aşama kaydedildiği ve Düzcespor tesislerinin karşısında bulunan futbol sahasının suni çimlerini sökerek çim sahaya kavuşturulduğu bilgisini verdi. Düzcespor için yapılacak yeni stadyum içinde çalışmaların hız kazandığı bilgisine ulaşıldı.

Haber: Öncü Spor Servisi

Yorumlar (6)
CAN 7 ay önce
DÜZCEDE COBAN KAVSAGI COK BERBART NEDEN DÜZCEDEN AKCAKOCA YÖNÜNE GIDEN YOL DIREK DURMAKSIZIN YÜKSELTILEREK YOL KÖPRÜLÜ YOL NEDEN YAPILMAZ BU BÖYLE GITMEZ BAKIN ANTALYAYA BEKLEMEK YOL KÖPRÜLÜ YOL YAPMISLAR NEGÜZEL
CAN 7 ay önce
SAYIN BASKAN DÜZCEYE ÜSDÜ KAPALI ACILIR KANANIR 30 000 BIN KISILIK MODERN SITAT NEDEN YAPILMAZ E SIZLER YAPARSINIZ SIRADAN SITAT 10 000 BIN KISILIK SAYIN BASKAN ILERIYI DÜSÜNÜN ILERIYI
Futbolcu 7 ay önce
Otobüsü alan Düzcespor yönetimi, giydiren Düzcespor yönetimi. Belediye Başkanının bu haberle ilgisi ne? yağcılıktan başka bir şey değil
Seyirci 7 ay önce
İşine bak çocuk
ŞİMŞEKLER 7 ay önce
Bitane şimşek resmî olsa ortada daha güzel olurdu
Düzceli 7 ay önce
Sn Özlü birde 13-14. Bölgeye sahip çıkarsanız çok iyi olur belediye hizmetlerinden muafmı tuttunuz yeşiltepe mahallesini.En son ulaşımda darbe vurdunuz düşündürücü işler bunlar.
11°
kapalı