banner851

banner614

TAKIMDA DİSİPLİNSİZLİK DİZ BOYU

banner619

Cumartesi günü oynanan Bayrampaşa Düzcespor müsabakasının ardından oyunculara verilen izinler sonrasında bazı oyuncuların idmanlara geç geldiği, bazı oyuncuların mazeret uydurarak idmanlara katılmadığı öğrenildi.

banner846
Spor 17.10.2017, 10:11 18.10.2017, 18:13
789
TAKIMDA DİSİPLİNSİZLİK DİZ BOYU
banner844

Edinilen bilgiye göre, Cumartesi günü oynanan Bayrampaşa Düzcespor müsabakasının ardından bazı oyuncuların sorumsuzluk yarattığı bazı oyuncularınsa sosyal medya üzerinden taraftarlarla ağız dalaşına girdiği ortaya çıktı.

Düzcespor’un yeni teknik adamı Ahmet Duman takımla ilgili bilgileri eski Düzcespor yardımcı antrenörü olan Çanakkale doğumlu Taner Özen’in eşinin erkek kardeşinden aldığı öğrenildi. Düzcespor çevresi tarafından Ahmet Duman hocanın eski teknik adamdan alınan bilgilerin yeterli olamayacağı ve Düzcespor takımının sezon başındaki yapılanmasının yanlış olduğu söylenirken eski teknik ekipten alınan bilgilerin Ahmet Duman hocanın kafasını karıştırdığı belirtildi.

Spor çevresi tarafından Düzcespor’un bazı bekar oyuncularının ev tuttuklarını ve tesis yerine evlerde kaldığı öğrenilirken yönetime ne kadar tesiste kalacaksınız dese de bazı bekar oyuncuların evlerde kalmaya devam ettiği ve bunun da Düzcespor’a zarar vereceği söylenildi.

Yorumlar (5)
,acil yönetici aranıyor 4 yıl önce
sercan sporcumuydu yöneticimiydi hocamıydı.herkes önce işini yapacak,sercan iyiniyet ve böyle işbilmezlerin kurbanıdır
MANDREKE 4 yıl önce
Bizlerde maclara gitmeyiz bos trubunlere oynarlar bu kadar basit....
Amatör sporcu 4 yıl önce
Her şey doğru yazılmış....
Disiplnsizliğe cvp 4 yıl önce
Ee meydanı boş bulmuşlar arkadaşlar iyi bir Düzcespor taraftarıyım Sercan da iyi arkadaşım olur sabah kahvaltıya indirir akşam 11 de Işık'ları kapatmaya giderdi oturdukları zaman 10 kişi oturur gezerlerdi ama bu sene malesef öyle bişi oluşm
cem 4 yıl önce
bekar oyuncuların yemeklerine şap atın yoksa ligden düşeriz.