banner851

banner955

TAKIMIMIZ, TAM KADRO ÖZEL İDARE MAÇINA HAZIRLANIYOR

Olumsuz hava koşulları göz önüne alınarak Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir hafta sonraya kaydırılan ligler nedeniyle geçtiğimiz hafta sahasında oynayacağı Siirt Özel İdarespor karşılaşmasının 20 Mart Pazar gününe alınmasını fırsat bilerek üç günlük izine çıkan Düzcespor 14 Pazartesi gününden itibaren Şıralık’ta ki Düzcespor Tesislerinde çalışmalarına başlıyor. . Düzcespor da bu maç öncesi sakat ve cezalı futbolcu olmadığı bildirildi.

Spor 13.03.2022, 15:02
641
TAKIMIMIZ, TAM KADRO ÖZEL İDARE MAÇINA HAZIRLANIYOR
banner1032

Liglerin olumsuz hava koşulları nedeniyle bir hafta sonraya kaydırılmasının ardından geçen hafta izne ayrılan Düzcespor, 13 Mart Pazar günü tekrar Şıralık’ta ki kendi tesislerinde toplandı. Kırmızı lacivertli takım, 13 Marttan,  20 Mart Pazar gününe kaydırılan,  kendi sahasında oynayacağı 3.

 Lig 2. Grubun 25. Puanla 18. Sırada yer alan Siirt İl Özel İdarespor  ile ligin 30. Hafta maçına çıkacak. Düzcespor’da bu maç için deneyimli teknik adam Yavuz İncedal  ve teknik heyet nezaretinde çalışmalarına ise 14 Mart Pazartesi gününden itibaren ağırlık verecek. Kırmızı lacivertli takım da bu maç öncesi sakat ve cezalı futbolcunun bulunmadığı kaydedildi.

ÖNCE IĞDIR’A GİDECEK 4 GÜN SONRA ŞİLE YILDIZSPOR İLE ERTELEME MAÇI OYNAYACAK

Düzcespor liglerin bir hafta sonraya kaydırılması nedeniyle 23 Mart’ta yine kendi sahasında oynaması gereken Şile Yıldızspor  erteleme maçının TFF tarafından 30 Mart tarihine alınması nedeniyle, önce 26 Mart’ta ligin iddialı takımı olan Iğdırspor ile deplasmanda oynayacak. Düzcespor böylece Iğdırspor maçının ardından  4 gün sonra Şile Yıldızspor erteleme maçını Düzce’de oynamış olacak.

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (5)
CAFER.KURNAZ:ALMANYA 7 ay önce
Düzcespor şükürler olsun bu sezonmutlu sona ulaşırız görünümüveriyor inanıyorlar futbolcu kardeşlerimize çok.teşekkür ederim belliki Taraftarımızın.mesajını almışlar buda şampiyonluk bizden yeterki beraber olalım şampiyonluk için biz maça çıkıyoz.diyorlar onlar çiçeklerle tebrik etmeyi haketmiş alınlarından öpüyorum sonmaçlarını izledim 2.0.olması iştenbile değildi Rakip takım kalecisi sondakika mutlakgolü.önledi.Allahım hepsine ve emeğigeçenlere tüm yönetimin cesaretlerini.daim etsin inşaÄllah..!
leblebici 7 ay önce
sayın CENGİZ VELİ BAŞKANIM alt yapıda kenan özen olduğu için çocular dışarı kaçıyor inşAllah bir an evvel bu işe bir el atarsınız saygılar
Yorumcu 7 ay önce
Verilen ara dönüşleri bizim takıma hiç bizaman yaramadi
Semih uysal 7 ay önce
Düzcespor işi sıkıtutup şampiyonluk yolunda çok çalışıp maçlarda iyi sonuçlar alıp şampiyonluk için yoluna çıkan engelleri aşmak için akıllı taktikler rakiplerin açıklarını degerlendirip şampiyonluk yakın yeterki mücadeleyi bırakmasın düzcespor
Adil kara 7 ay önce
Haydi düzcespor biraz zor fikstür var ama sonu şampiyonluk onun için taktik teknik çalışıp rakiplerin açıklarını iyi degerlendirip hedefe gitmek için çok çalışıp işi bitirme vakti geri durmak yok saglam dik durup hedefi tutturan düzcespor şampiyonluk seni bekliyor
25
orta şiddetli yağmur