banner851

banner614

TAKIMLARI KIZDIRACAK

banner619

Bazı takımlar oyuncuların ödemelerini yapmamak, bazı takımların da küme düştüğü için insan sağlığını ortaya koyarak maçların oynanmamasını isterken Karagümrükspor başkanı Süleyman Hurma öyle bir açıklama yaptı ki…

banner846
Spor 11.05.2020, 11:00
863
TAKIMLARI KIZDIRACAK
banner844

Bazı takımlar oyuncuların ödemeleri yapmamak için ve bazı takımlarında düşme adaylarından olduğu için insan sağlığını ortaya koyarak liglerin oynatılmasının yanlış olduğunu söylediği bilinmekte.

Buna istinaden uzun yıllar futbolun içinde olan birçok takımlarda sportif direktörlük yapan şu anda Karagümrükspor başkanlığını yapan Süleyman Hurma yaptığı açıklama dudak uçurttu. Hurma Küme düşmemek için veya hiçbir iddiası bulunmadığından dolayı sporcuya para ödememek için insan sağlığını bahane edip çeşitli ergümanları ortaya sürmeyi çok doğru ve ahlaklı bir yaklaşım olarak görmüyorum derken 11’e 11 maç yapmak markete gitmekten daha az tehlikesi var dedi.

GRUBUMUZDA TAKIMLAR

Grubumuzda bulunan takımların birçoğu idmanlara başlamazken birkaçı bu hafta idmanlara başlayacağı öğrenildi. Birçok takım maddi sorunla boğuşurken oyunculara ödemelerini nasıl yapacağının hesaplarının yaptığı kara kara düşündükleri biliniyor.

Yorumlar (0)
15°
açık