banner851

banner955

TAKIMLARIN PUAN MÜCADELESİNDEN 13 GOL ÇIKTI

Birleştirlimiş 1. Amatör Kümenin 2. Haftasında 27 Kasım Cumartesi günü çeşitli stadlarda , 5 maç oynandı. Bu maçlarda toplam 13 gol fillerle buluştu. İki maçın berabere bittiği bu maçlarda, Çiflik Gençlikspor, rakibi İçmelerspor’u 3-1 yenerek en fazla gol atan takım oldu.

Spor 27.11.2021, 19:30
401
TAKIMLARIN PUAN MÜCADELESİNDEN 13 GOL ÇIKTI

Birleştirilmiş 1. Amatör Kümeye  27 Kasım Cumartesi günü çeşitlil stadlarda oynan maçlarla devam edildi. Bu maçların 2  tanesi  beraberlikle biterken, en golllü galibiyeti ise şampiyonluk iddasıyla yeni sezona hazırlanan Çiftlik Gençlikspor elde etti. Bu takım, çok çekişmeli geçen maçta, raakibi İçmelerspor’u 3-1 mağlup edip, 3 puan kazandı.

  ÇİFTLİK GENÇLİKSPOR 3 GOLLE, 3 PUAN ALDI

1. Amatör Kümede, 27 Kasım Cumartesi günü, çeşitli stadlarda gurplar halinde 5 maç oynandı.  Gölyaka sahasında oynan maçta, Yazıpınarspor ile Kuydüzüspor 1-1 beraber kaldılar ve  birer puanla yetindiler..  Beyköy Stadında oynan bir diğer maçta ise, Beyköy Gençlikspor ile Kutluspor 2-2 berabere kalarak, sahadan birer puanla ayrıldılar.

Gümüşova Stadındaki bir diğer 1.Amatör Küme maçı ise Gümüşova Stadında oynandı. Buradaki maçta,  Gümüşova Belediyespor, rakibi Gençlerbirliğini  1-0 yenerek, 3 puanı hanesine yazdıran taraf oldu. Gölyaka Stadında oynan günün son maçında, Çiftlik Gençlikspor, İçmelerspor’u 3-1 mağlup ederek, 2. Hafta da, en gollü galip gelen takım oldu.

Haber: Harun Can Şerbetçi.

banner844
Yorumlar (1)
Barış K 1 yıl önce
Haber yapıyonuz bari haberi düzgün yapın maçları iyice öğrenin de ondan sonra yayınlayın bugün Pırpırspor Dadalı spor maçı vardı ...
Yeni Sayımız