banner851

banner614

TAM 17 MADALYA İLE DÖNDÜLER…

Kaynaşlı Belediyespor, Denizli’de yapılan7. Uluslararası Dekai-do Uluslararası Karate Turnuvası’na damga vurdu. Kaynaşlılı karateciler turnuvayı 17 madalya, 3 kupa ile tamamladı. Kız takımı kata şampiyonu olurken, erkek takımı da 3. sırada tamamladı.

banner619
Spor 10.08.2021, 14:29
159
TAM 17 MADALYA İLE DÖNDÜLER…

7. Uluslararası Dekai-do Uluslararası Karate Turnuvası, 600’den fazla sporcunun katılımıyla Denizli’de düzenlendi. Kaynaşlı Belediyespor’un başarılı karatecileri, şampiyonadan tam 17 madalya alarak turnuvaya damga vurdu. 

Kız takım kata şampiyonluğa ulaşırken, erkek takımı da turnuvayı üçüncü sırada tamamladı. Takımın başarısı Düzce’yi gururlandırırken Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, sporcuları ve antrenörlerini kutladı.

Başkan şahin ile birlikte Kaynaşlı’nın ulkusal ve uluslararası müsabakalarda elde ettiği başarılarla sporun yükselişi dikkat çekti.

‘ŞAMPİYONLARIN ADRESİ KAYNAŞLI’

Antrönerler Sabri Kıroğlu ve Hüseyin çetin de, “Bizlere desteklerini esirgemeyen her daim bizlere güvenip inanan Kaynaşlı Kaymakamı Sn.Mustafa İkbal Eşki’ye, Kaynaşlı Belediye Başkanı Sn.Birol Şahin’e, Kaynaşlı Belediye Spor kulüp başkanı Sn.Akif Demir'e Çok teşekkür ederiz.” Sözleriyle ‘Şampiyonların adresi Kaynaşlı’ mesajı verdi.

Yorumlar (1)
Traveller 2 ay önce
Vizyonsuz belediye başkanı çıkar şimdi, kızlar şort giymiş der!