banner851

banner614

TARAFTAR BÖYLE OLUR DEDİRTTİLER

banner619

Düzcespor taraftarları Balıkesir’de oynanan müsabakada takımına verdiği destek ile Balıkesirlileri kendine hayran bıraktı. Büyük taraftar kitlesi ile Balıkesir’de gövde gösterisi yapan Düzcespor taraftarları sınıfı geçtiğini ispat etti.

banner846
Spor 26.05.2018, 12:45 26.05.2018, 17:09
2848
TARAFTAR BÖYLE OLUR DEDİRTTİLER
banner844

Düzcespor taraftarları sezon başında bu yana takımına yaptığı katkı sayesinde Düzcespor’un final oynadığı gözlerden kaçmazken son maç olan Düzcespor Bayrampa maçında büyük taraftar kitlesi ile Balıkesir’de adeta gövde gösterisi yaptı.

Takımını 90 dakika hiç susmadan destekleyen Düzcespor taraftarları Balıkesir’i kendine hayran bıraktı. Balıkesirspor taraftarlarından bir grup ise Düzcespor’a destek vermek için geldiği gözlerden kaçmadı.

Sosyal medyadan ise komşu illerimiz Bolu Düzce’ye destek verirken Sakarya Bayrampaşa’ya destek verdi.

Öte yandan Düzcespor taraftarları 3.Lig’de en fazla taraftarı olan ve en fazla deplasmanlara giden taraftar olarak 1.sırada yer alıyor.

Yorumlar (14)
Akçakocapoyraz 3 yıl önce
Sakarya Zonguldak ilçelerinin hepsi il takımına sahip çıkmakta İl takımıda ilçelerini ayırmadan hepsini benimsemekte.Darısı Düzce merkez il ve ilçelerine.Bizim için Düzcesporun üst sıralarda olması mutlu eder AKÇAKOCA VİYA VİYA
muyo 3 yıl önce
butakımın taraftara brcu var .seneye şanpiyon larak ödeyecekler inşlh..
Taraftar 3 yıl önce
Aziz Yıldırım ve Zengin Yöneticiler takıma el atmalı başka türlü 3. ligden bu takım çıkamaz para varsa 3 senede 1. lige bile yükselir bu takım.
eski dost 3 yıl önce
Eski dost düşman olmaz dedi. Bolu ve Gönül bağını koparmadigini göstermiş. Düzce ye destek vererek.
Gercekler 3 yıl önce
Ciksa ne olacakti onu anlamadim. Seneye bilemedin 2 yila dusecekti alti dolu sampiyonluklar uzun vadeli plan programlar lazim alt yapi lazim tasima suyla degirmen donmez cikmak demek 3 kati masraf demek bu seneyi kaldiramamissin bide cikaca
8128 3 yıl önce
Ya o değilde hiç maç seçmeden Sakarya ya soversen adamlar seni desteklemez kimsenin zoruna gitmesin
Alperen 3 yıl önce
Balıkesir Halkınada bir Teşekkür borcumuz olsun Düzcesporun bir kardeş takımı daha oldu saģolsunlar ilgi ve Alakaları için seneye süper.lig yolunda Bal-kese başarılar
Ritimci Fikret 3 yıl önce
Takımımız daha da iyi olacak inşAllah. Düzceliler sevilir sayılır tüm yurtta. Nerde nasıl hareket edeceğini bilir. Aziz başkan da gelirse takımımız süper olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı az bulutlu