banner851

banner614

TARAFTAR DESTEĞİYLE MAÇI ALDI

Voleybolda Düzce Belediyespor Bursa Tofaş takımını 18 Temmuz salonunda taraftar desteği ile dağıttı ve maçı 3-0 kazandı.

banner619
Spor 04.03.2016, 09:55
153
TARAFTAR DESTEĞİYLE MAÇI ALDI
 Düzce Belediyespor iyi oyun ile alkışı hakketti. Müsabakaya ilgi çok fazla oldu.  Düzce Valisi Ali Fidan,Gornizon komutanı Albay Bilal Güvenir,Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş,Baro Başkanı Ali Dilber,A.S.K.F ve Konfedarasyon yönetim kurulu üyesi Erdoğan Bıyık Düzce Gençlik spor il müdürü Feyzullah Dereci Düzce Belediyespor kulüp Başkanı Hatun Albayrak Beyköy Belediyespor futbol takımı ve maçın başından sonun kadar hiç susmayan Mustafa Kemal orta okulu destek amacı ile 18 Temmuz salonuna geldiler.Düzce Belediyespor ilk seti Tofaş önünde 25-19 bitirip durumu 1-0 yaptı.İkinci sette Düzce Belediyespor taraftar coşkusu ile 25-17 alarak 2-0 yaptı.Düzce Belediyespor 3.nci sette biraz durgun gözükmesine rağmen zor da olsa seti 25-23 alarak müsabakayı 3-0 kazandı.Müsabakadan sonra Düzce Belediyespor  oyuncuları taraftarla bütünleşti.

Düzce Belediyespor Yıldız Basketbol takımımız ise Marmara Yıldızlar Erkekler müsabakaları için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Düzce Belediyespor Yıldız takımı Ereğli Yıldız takımı ile Ereğli'de oynadığı müsabakada 62.59 galip gelerek salondan ayrıldı.Ereğli'de oynanan hazırlık müsabakasında Düzce Belediyespor'un Ereğlispor karşısında maçın başından sonuna kadar disiplinli oynadığı Yıldız Basketbol takımında ileride bir çok oyuncu A takıma hizmet edeceği öğrenildi.

Spor servisi

banner844
Yorumlar (0)