banner851

banner955

TARAFTAR DÜZCESPORSTORE’DE

Düzcesporlu taraftarlar gönülden bağlı oldukları kırmızı lacivertli renge destek vermek amacıyla Düzcespor Stroe’de buluştular.

Spor 22.12.2018, 19:24 23.12.2018, 10:55
1132
TARAFTAR DÜZCESPORSTORE’DE
banner1032

Türkiye’de birçok futbol kulübünün yaşamakta olduğu ekonomik sıkıntının benzerini Düzcespor’da yaşıyor. Oyuncuların alacakları ile ilgili TFF’ye başvurmaları ve ödemelerin yapılamaması durumunda muhtemel bir transfer yasağı ile karşılaşacak olan Düzcespor’a Düzce halkı sahip çıktı.

22 Aralık Cumartesi günü Düzce Valiliği önünde bulunan Düzcespor  Store’da Kulüp Başkanı Özgür Sağlam ve futbolculardan takım kaptanı Sabutay Bayülken ve Enver Ayyıldız düzenlenen kampanyaya katılan taraftarların aldıkları ürünleri imzalayıp fotoğraf çektirdi.

Düzcespor Store’yi ziyaret edip alışveriş yapanlar arasında Türkseven Şirketler Grubu Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve ailesi, Öncü Medya Grubu Genel Müdürü Murat Yavuz, Düzce Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selahattin Kudu, Kızılay Genel Merkezi Denetleme kurulu üyesi avukat Ali Dilber, MHP Belediye başkan adaylarından Erdoğan Bıyık ve Celal Kasapoğlu’da ziyaret ederek alışveriş yaptılar.

 

Yorumlar (1)
8161 4 yıl önce
Karşiliksiz sevenler toplulugu hepiniz Cansiz faruk beye sevgiler
25
orta şiddetli yağmur