banner851

banner614

TARAFTAR İTİCİ GÜÇ OLDU!

Düzcespor’un Çatalcaspor maçını geriden kazandığı gelerek kazanmasında büyük pay sahibi Düzcespor taraftarı iç saha maçlarında itici güç olmaya devam ediyor. Spor kamuoyu 3-2 kazanılan maçın kahramanı olarak taraftarı işaret ederken alınan üç puanda en büyük etkenin 90 dakika susmayan taraftar olduğunu dile getiriyor.

banner619
Spor 12.12.2016, 17:18
693
TARAFTAR İTİCİ GÜÇ OLDU!

Düzcespor’un 16.hafta sonu itibariyle iç sahada oynadığı 8 karşılaşmada bileği bükülmedi. 18 Temmuz Stadyumunda oynanan 8 karşılaşmanın 6’sından 3’er puan, 2’sinden 1’er puanla ayrılan kırmızı lacivertliler sahasında yenilgi yüzü görmedi. Spor kamuoyu iç sahada elde edilen başarıda en büyük pay sahibi ise takımı her durumda ateşleyen ve rakip taraftara karşı centilmen davranan taraftarı gösteriyor. Düzce’de 20 puanda taraftarın iç saha maçlarında 90 dakika susmaması önemli etken olarak gösteriliyor.

Öte yandan Düzcespor taraftarının ara transferde yönetimden mutlaka nokta transfer beklentisi bulunuyor. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in mutlaka maddi yardım etmesini isteyen taraftarlar Kulüp Başkanı Mehmet Saygun’un yalnız kaldığını iş adamlarının ve milletvekillerinin Düzcespor‘a gelir getirecek sponsor ve maddi kaynak bulmalarının fayda sağlayacağını belirttiler.

Yorumlar (0)