banner851

banner614

TARAFTAR MAÇA BÖYLE GİTTİ

Düzcespor taraftarları maça iki otobüs ile gitti. Ancak saat 11:00’de Anıt Park’ta buluşan taraftarlar iki otobüse sığmayınca 4 otobüslük taraftar iki otobüse binerek İzmit’e hareket etti.

banner619
Spor 20.11.2016, 18:41
2042
TARAFTAR MAÇA BÖYLE GİTTİ

Hendek yakınlarında bir otobüsün arıza yapması sonucu tek otobüse binmek zorunda kalan taraftarlar başka bir otobüs gelinceye kadar yolda beklediler. Yeni otobüs gelince İzmit’te oynanan maçın ikinci yarısına yetişen bir grup taraftar ancak maçın ikinci yarısını seyredebildi.
Taraftarlar pazar günü olmasına rağmen iki otobüsün az olacağını söyleyip Düzce Belediyesi’ne tepkilerini gösterdiler. Düzcespor taraftarları, şampiyonluğa oynayan Düzcespor’un deplasman maçlarına daha çok otobüsün kalmasını istediler.

Yorumlar (1)
düzcesporun şampiyonlugu 5 yıl önce
düzcespor aşkı insanı deplasmana götürüyor ama lig sonuncu takımına yenilen düzcespor nasıl oluyorda şampiyonluga oynuyor anlamadım bu taraftara yazık oluyor düzcesporun bir oyun anlayışı olur bir kazanma refleksi olur bunları uygulayacak disiplinli takımı olur bu takım ancak ligi 6 bitirebilir şampiyonluk hayal