banner851

banner614

TARAFTARDAN TAM DESTEK

banner619

Düzcespor taraftarı takımlarını desteklemek adına sosyal medyada takımlarının her zaman yanlarında olduklarını belirtirken paylaşımlarda bulundu.

banner846
Spor 21.10.2017, 16:21
936
TARAFTARDAN TAM DESTEK
banner844

Düzcespor kırmızı şimşekler grubu olarak faaliyet gösteren Düzcespor taraftarı deplasmanda takımlarını 90 dakika destekleyecek.

Düzcespor kırmızı şimşekler taraftar grubu kendi derneklerini ve lokallerini kurdukları öğrenilirken zamanla sosyal faaliyetlerde düzenleyecekleri bilgisine ulaşıldı. Düzcespor kırmızı şimşekler grubu hafta arasında yapılan çalışmalarda, Düzcespor idmanlarına giderek hem oyunculara hem de teknik ekibe büyük moral verdikleri görüldü.

Yorumlar (3)
Istduzce81 4 yıl önce
Kufuretmekle, destek olmak arasinda buyuk fark var. Kufur insani rencide eden, ahlaksal olarak tahrip gucu olan bir unsur. Sokakta birisi yuzune sovse hosunuzami gider. Kufurun elle tutulur bir yani yok. Yoksa destek cok iyi.
Taraftar 4 yıl önce
Fiko herkimsen sanki kendin kufur etmiyorsun ayda yilda maca gelirsin evde atamadigin stresi macta atmaya kalkrsin bide burdan konusursun bos bos oradaki insanlar karsiliksiz menfaatsiz 90 dakika sen orda otururken girtlak patlatiyo
Sönmez 4 yıl önce
Ulan çok biloyosanız siz yapın be adam geçen sene taraftarları deplasmana götüre bilmek için köpek gibi kapı kapı gezdi cebinden para harcadı hepsini geçtim büyük emekleri var hakli sovmekte forvet alıyorsun gol atmıyor parayı almayı bilıyo