banner851

banner955

TARAFTARIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUZ

TFF 3.Lig 2.Grup 21. Haftasında sahasında Pazar günü 18 Temmuz Stadında Kemerspor 2003 Futbol Kulübüyle seyircisiz oynanacak müsabaka münasebetiyle Düzcespor Mağazasında satışa sunulan “Hatıra Biletler“ bugün satışa çıkarıldı.

Spor 06.02.2019, 14:57 06.02.2019, 19:51
480
Düzcespor Kemerspor maçının seyircisiz oynanması sebebiyle düzenlenen Hatıra biletler ve Kemerspor 2003 maçı ile ilgili düşüncelerini Öncü TV Spor servisine aktaran Düzcespor Başkanı Özgür Sağlam  “Bu hafta cezalı bir Kemerspor maçımız var. Seyircisiz hatıra bileti çalışması yaptık. Bu çalışmayı istinaden bir satış kampanyası yaptık. Düzcespor satış mağazamız da biletlerimiz satışta, bize destek olmak isteyen taraftarlarımıza biletlerimizi bir hatıra olaraktan satışını gerçekleştiriyoruz. Bugün için saat 14:00’de bir programımız vardı ancak hava muhalefeti sebebiyle programı Cuma gününe erteledik. İnşallah Cuma günü futbolcularımızla beraber burada hatıra bileti satışına devam edeceğiz. Onlara destek olmak için elimizden geleni hep beraber yapacağımıza inanıyorum. Pazar günü Kemerspor maçı bizim için zor bir maç olacak çünkü seyircisiz olmamız bizim için büyük bir dezavantaj. Takımımıza güveniyoruz nihayetinde bir oyun, her türlü sonuca her zaman alışık olmamız lazım. Yensek de yenilsek de berabere de kalsak takımımıza güveniyoruz. Takımımızın sonuna kadar arkasındayız. Taraftarlarımızın ve tüm Düzcelilerin bizlere desteklerini bekliyoruz “ dedi.
 
Yorumlar (2)
Huseyin 4 yıl önce
Küfür etmeyelim,merdiven boşluklarına oturmayalım,yabancı madde atmayalım tamam ama dayanamaz taraftar bu durumlara düşmeyelim yazıktır seyircisiz hasılatsız zaten para lazım takıma
CEM 4 yıl önce
HATIRA BİLET 20 TL ENFAZLA 1000 KİŞİ ALSA 20.000TL EDER.KEMER MAÇI SEYİRCİSİZ OYNANMASA 3000 KİŞİ GELSE BİLET 10 TL OLSA 30.000 TL EDER.MÜSABAKA MASRAFLARI ÇIKARSAN GALİBİYET TFF GELİRİ İLE KAZANÇ DAHA ÇOK .YANİ HER ZAMAN SEYİRCİ LAZIM KÜFRETME KÜFÜR ETTİRME SAHAYA YABANCI MADDE ATMA MERDİVEN BOŞLUKLARINA OTURMAKİ HATIRA BİLET SATMAK ZORUNDA KALMA .
22
kapalı