banner614

TARİH OLDU

banner619

Düzce Belediyespor futbol takımı liglerden çekilirken sosyal medyada Düzce Belediyespor formasını giymiş oyuncular tepki gösterdiği görüldü.

banner846
Spor 13.04.2020, 11:55
2448
TARİH OLDU
banner844

Uzun yıllar Düzce futboluna hizmet eden alt yapıdan birçok oyuncu yetiştiren yaz aylarında futbol okulu kurup çok büyük kitleye hizmet eden Düzce Belediyespor futbol takımının kapanmasına Düzce Belediyespor takımında forma giymiş eski oyuncuların büyük tepki gösterip eski fotoğraflarını paylaştığı görüldü.

Konu hakkında Düzce belediyespor kulübü yöneticilerinden hiçbir açıklama gelmezken Düzce futboluna yeni bir darbe vurulmuş oldu.

2019-2020 futbol sezonunda Düzce Belediyespor formasını giyen daha sonra başka takımlara transfer olan oyuncularda büyük sitem ettiği görüldü.

Tarihe gömülen Düzce Belediyespor alt yapıda hizmet edip etmeyeceği ise bilinmiyor.

Yorumlar (5)
sporcu 1 yıl önce
ey gidi o atıp tutan seçimden önce nerdeler ksapoğlu bizim hakkımızı nasıl ödicek
Sözler tutulmadı 1 yıl önce
Bu sezon başından beri 1 lira para almadan oynadık ve hepimiz okuyan öğrencileriz bize belediyede kimsenin parası kalmaz diye geçiştirdiler inşAllah belediyede kimsenin parası kalmaz
Başkan sözünde durmadı 1 yıl önce
7 sene belediyesporda oynadım bu kadar sözünde durulmayan bir sezon görmedim
Söz tutulmadı 1 yıl önce
Sözün başından beri verilen sözleri tutmadı başkan herkes mağdur edildi
düzceli 1 yıl önce
cok gördük biz bunların yetiştirdiği futbolcuları önce ahlak öğretecek belediyenen uzun hocasi ekmek kesildi diye paylaşıyodur onlar
18°
açık