banner614

TARİHİ GÜN

banner619

Düzcespor, 20 Haziran Salı günü Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda başkanını seçecek.

banner846
Spor 19.06.2018, 16:31 20.06.2018, 18:09
1022
TARİHİ GÜN
banner844

Düzcespor, 20 Haziran saat 16.00’da yapacağı kongrede başkanını ararken kimin başkan olacağı belirsizliği korumakta.
 
İki başkan adayı Kadir Pandul ve Serkan Topaçoğlu birleşme kararı alırken kongrenin heyecanlı geçeceği tahmin edilmekte. Yapılacak kongre öncesinde saat 14.00’da Amatör Takımlara nakdi yardım yapılacağı öğrenilirken toplantıya Bakan Faruk Özlü’nün de katılacağı bilgisine ulaşıldı.
 
Yapılacak kongrede  Düzcespor başkanını ararken Başkan adayları Kadir Pandul ve Serkan Topaçoğlu listelerine Cengiz Veli  ve Bayram Ali Kubilay’ı da aldıklarını öğrenildi. İki başkan adayının bugün Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile son kez bir görüşme yapıp bu görüşmenin ardından liste hazırlığı yapacaklar. Kongrede başkan çıkmadığı taktirde Düzcespor’un divana kalacağı ve sürecin uzayacağı lige çok geç kalınacağı söylenmekte.

3.lig takımların sezonu en geç 10 Temmuz’da açacağı düşünülürken Düzcespor o tarihte transferi bitirmemiş olacak.

Yorumlar (6)
Taraftar 3 yıl önce
Serkan Topaçoğlu adaylığını açıklamıştı. Düzcespor'u sahipsiz bırakmayacağız dedi
istihbarat 3 yıl önce
Alınan duyumlar Takımın Kayyuma Kalacağı yönünde yazık Etmeyin Kos Koca 50 yıllık Maziye Bitirin Bu işi Sahipsiz bırakmayın Yoksa Sezon Sonu Bal Liği gözükür
bedava iş olmasın 3 yıl önce
B.Ali Kubilay tecrübesiyle dengeleri kurabilecek biri ancak yönetime maddi destek gerekli.Kuduya bir şans daha tanınsın para verip yöneticilik yapması için
Orhan hoca 3 yıl önce
Bu arada 2 haftadır Düzcespor için koşturan canını dişine takan Bayram Ali Kubilaya,Taner Met e , Cengiz Veliye,Kadir Pandul a,Serkan Topçam a,Mehmet Saygun ve yönetimine Teşekkür ederim.
Orhan hoca 3 yıl önce
Seçimden sonra kayyuma kalan takım ve neticesinde olacak yönetim eminimki bulurlarsa iyi transfer yapar kadroyu kurarlar.Yazıklar olsun hepimize yuh bize.
Orhan hoca 3 yıl önce
Malesef yarın da bu iş olmayacak özellikle 2 haftadır atılan her adım sonuçsuz ve sahipsiz kalmıştır.Yok seçimden sonraya kalsın,yok böyle olsun ayıptır ya il takımıyız ve ne belediye ne de siyasiler bir adım atıp seçim öncesi fedakarlık yapmamıştır.
14°
kapalı