banner851

banner955

TARİHİ YER YOK OLMASIN

Son günlerde yapılan açıklamalarda gündeme oturan Düzce 18 Temmuz stadı, 18 Temmuz salonu ve Nurettin Zafer sahasının yıkılacağı konuşulurken tepkilerin çığ gibi büyüdüğü görüldü.

Spor 10.06.2020, 11:05
2335
TARİHİ YER YOK OLMASIN
banner1032

Düzce 1907 kulübü başkanı ve antrenör Erkan Yılmaz sosyal medyada yaptığı açıklamada Nurettin Zafer sahası ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Son günlerde sürekli yıkılma haberleri ile gündeme gelen Nurettin Zafer Stadı yani bizlerin bildiği yılların yan sahası amatör sahası futbolun tarihi spor severlerin sporcuların buluşma yeri sporun pazaryeri herkesin anılarıyla dolu bir yerdir dedi. Erkan Yılmaz şehrin yetkililerine sesleniyorum kıymayın yıkmayın sahamızı son yıllarda alt yapıların çoğaldığı kulüplerin çoğaldığı küçüğünden büyüğüne herkesin spor yaptığı bu sahayı lütfen yıkmayın çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak sağlıklı nesiller yetiştirmek için çağrılar yaptığınız bin bir emekle oluşturduğunuz bu güzelim ortamı bozmayın yıkmayın şunu hiçbir zaman unutmayın Nurettin Zafer Stadı yıkılırsa Çok sayıda çocuğumuzu gencimizi sporcumuzu ve de sporseverimizi spordan mahrum etmiş oluruz. Şehrimizin idarecilerine yöneticilerine karar vericilerine Sesleniyorum lütfen iyi düşünün elinizi vicdanınıza koyun dedi.

Yorumlar (9)
SAĞ DUYULU VATANDAŞ. 2 yıl önce
ŞEHİR MERKEZİN İNSANLARIN SPOR YAPABİLDİKLERİ TEK NOKTAYI KAPATILMAMALI. ÇOCUKLARIN TEK BAŞLARINA RAHATLIKLA GİDEBİLDİKLERİ MAÇLARINI OYNADIKLARI YER ŞEHİR DIŞINA ÇIKARTILDIĞINDA SPOR YAPAN GENÇ SAYISI AZALACAKTIR. YAPACAĞINIZ MİLLET BAHÇESİDE SPORA GİDEMEYEN GENÇLERİN ESRAR KULLANMAYA BAŞLADIKLARI YERLER OLUCAKTIR.
DÜZCE Lİ 2 yıl önce
STADYUM VE YAN SAHA OLDUĞU YERDE KALMALI. STAD YENİDEN OLDUĞU YERDE İNŞAA EDİLEREK ALT KISMI OTOPARK OLMALI. TRÜBÜN ALT KISIMLARI AVM YAPILARAK DÜZCESPORA SÜREKLİ KİRA GELİRİ SAĞLANMALI. BÖYLE OLUNCA DÜZCESPORUN KİMSEYE İHTİYACI KALMAZ. MİLLET BAHÇESİ İÇİN İNÖNÜ PARKI VE PARK GAZİNOSUNUN OLDUĞU YER YETERLİ.
Ali 2 yıl önce
Düzce'nin içerisinde halkın spor yapabileceği tek nokta olan stadyum ve yan sahanın yok edilmesi nasıl ve kimlerin değerlendirmesidir merak ediyorum birileri Düzce'nin hafızasını yok etmeye çalışıyor Bir an önce bu karardan dönülmesi gerekir
- 2 yıl önce
Size nesi batıyor bu sahanın? Yapın yenisini başka yere. Burasıda amatörler için devam etsin. Yıkıpta bina mı dikeceksiniz?
kadir 2 yıl önce
faruk özlü bu şehre gelmiş en kaliteli belediye başkanı yaptığı projelerin değeri yıllar sonra anlaşılacak. şehrin merkezinde çok büyük değişim olacak
DÜZCESEVER 2 yıl önce
SADECE ONLAR MI ?DÜZCE’NİN MERKEZDEKİ İKİ ORTAOKULUNDAN BİRİ OLAN MUSTAFA KEMAL ORTAOKULUDA YIKILACAK.DÜZCE’NİN SEMBOLÜ OLAN DÜZCE LİSESİNİ YIKTILAR YETMEDİ,ŞİMDİ DE DÜZCE’NİN EN ESKİ ORTAOKULUNA GÖZ DİKTİLER.BU NASIL BİR DÜŞMANLIKTIR ANLAYAMADIM EĞİTİME ,SPORA OLAN BU KİNİNİZ NEDİR?BİR YERLERİ YIKARKEN ONA ALTERNATİF GÖSTERİRSİN Kİ İNSANLAR MAĞDUR OLMASINLAR.AMA BİZDE SADECE YIKMA İŞİ VAR.BEN YAPTIM OLDU MANTIĞI DEVAM EDİYOR.ORADA EĞİTİM GÖREN 1000 ÜZERİNDEKİ ÖĞRENCİLERİN MAĞDURİYETİ NE OLACAK?YARISI UZUN MUSTAFA İLKOKULUNU EK BİNASINDA OKULLARINDAN KOPUK,ÖĞRETMENLERİ BİR ORAYA BİR BURAYA YETİŞMEYE ÇALIŞIRKEN ŞİMDİ DAHA DA KÜÇÜK BİR OKULA YOLLAYACAKSINIZ, HEM ÇOCUKLARI HEM ÖĞRETMENLERİ MAĞDUR ETMEYE DEVAM EDECEKSİNİZ.SORARLARSA ÇÖZÜM ÜRETTİK DİYECEKSİNİZ.DÜZCE’DE EĞİTİM OLMASIN,SPOR OLMASIN DİYE NE GEREKİYORSA YAPILIYOR.
Gerçek duzceli spor sev 2 yıl önce
Stadyum ve yan saha aynı yerine modern ve altlarında ticari ve sportif alanlarla yapılmalı.. Aksi halde Düzce'de spor ve duzcespor biter... Bu tarihi fırsatı rant uğruna kacirtmayalim
Yorumcu 2 yıl önce
Yine rant var sonunda tabi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu