banner851

banner955

TARİHLER VE SAATLERİ DAHA SONRA BELLİ OLACAK

2021-2022 Türkiye Bölgesel Amatör Lig’de kuraları çekildi. 7. Bölge 1. Grup’ta yer alan Çilimli Belediyespor ilk hafta kendi sahasında komşu il takımı Ereğli Belediyespor ile karşılaşacak. Diğer Düzce temsilcimiz Beyköy Belediyespor ise zorlu İstanbul deplasmanında Bakırköyspor ile mücadele edecek. 9 takımın yer aldığı bu grupta ilk haftayı Devrek Belediyespor bay geçecek.

Spor 14.10.2021, 14:50
800
TARİHLER VE SAATLERİ DAHA SONRA BELLİ OLACAK

2021-2022 Türkiye Bölgesel Amatör Liginin daha önce belli olan bölge ve gruplar için kura çekimi yapıldı.  Düzce takımlarından Beyköy Belediyespor ilk haftayı,  İstanbul deplasmanında grubun güçlü rakiplerinden olan ve Süper Lig’de oynama tecrübesi bulunan Bakırköyspor ile maç yaparak geçirecek.

Diğer Düzce temsilcimiz Çilimli Belediyespor’un ilk hafta kendi evindeki rakibi ise komşu il takımı Ereğli Belediyespor olacak. 9 takımlı bu grupta yine komşu il takımı Devrek Belediyespor ise ilk haftayı maç yapmadan geçirecek. 30-31 Ekim tarihleri arasında başlayacağı açıklanan Bölgesel Amatör Lig’de maç saatleri ve günleri daha sonra belirlenerek açıklanacak.

İLK HAFTA MAÇ PROGRAMI ŞÖYLE:

Çilimli Belediyespor- Ereğli Belediyespor,  Bakırköyspor- Beyköy Belediyespor,  Kilimli Belediyespor- Maltepespor,  Beykoz 190 Silivrispor.  Devrekspor bay.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız