banner614

Taşköprü de sezonu açıyor!

banner619

Önümüzdeki sezon Süper Amatör'de mücadele edecek olan Yeni Taşköprüspor, ekibini basına tanıtarak sezon açılışını gerçekleştirecek.

banner846
Spor 14.08.2008, 17:57
198
Taşköprü de sezonu açıyor!
banner844

Süper Amatör futbol liginin yeni takımlarından olan Yeni Taşköprüspor takımı sezon hazırlıklarını tamamladı. 17 Ağustos Pazar günü 17.30’da sezon açılışını gerçekleştirecek olan Yeni Taşköprüspor yeni ekibini basına tanıtacak.

Geçen sezon 1. Amatör liginde mücadele eden ve başarılı bir sezon geçiren Yeni Taşköprüspor bir üst lige yükselmeyi başardı. Süper Amatör Liginin yeni takımlarından olan Yeni Taşköprüspor eski kadrodan belirli isimleri koruyarak yaptığı 6 transfer ile kadrosunu güçlendirdi. Kadrosunu oluşturan Yeni Taşköprüspor sezon açılışını yaparak hazırlıklarına devam edecek.

Pazar günü sezon açılışını yapacaklarını belirten Yeni Taşköprüspor Futbol Şube Sorumlusu Sabri Özbek, “6 transfer yaptık ve yeni kadromuzu oluşturduk. Yeni sezonda yeni bir ligde mücadele edecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Yeni sezon için açılışımızı yaptıktan sonra hazırlıklarımıza devam edeceğiz ve Süper Amatör liginde başarılı olacağımıza inanıyoruz.”dedi.

Statla ilgili olarakta bakım ve onarm çalışmalarının bittiğini belirten Özbek sezona tamamen hazır olduklarını söyledi.

Yorumlar (0)
16°
kapalı