banner851

banner614

TECRÜBEMİZİ HİSSETTİRMELİYİZ

banner619

2015-2016 sezonunda Bölgesel Amatörde mücadele edecek olan Beyköy Belediyespor'da tempo yükseldi.Antrenör Çağlar Kul yaptığı açılamalarda lige başlarken tecrübelerini hissettirmeleri gerektiğini dile getirdi.

banner846
Spor 12.08.2015, 12:15
1483
TECRÜBEMİZİ HİSSETTİRMELİYİZ
banner844
Beyköy Belediyespor Antrenörü Çağlar Kul Haber merkezimize çalışmalar ve transferlerle iligili şu açıklamalarda bulundu
Kul, İç transferde Oğıuzhan,Mert,İsmail,Selman,Mustafa, ile anlaşma sağlanıp Dış Transferde Hüseyin ve Ufuk Ayvalı Düzcespor,Mahsun Sultanbeyli Belediyespor,İbrahim Salihli Belediyespor,FurkanKaynaşlıcBelediyespor,ÜsameArifiyeKalaycıspor,İsmail  ve Hasan Gölyakaspor,Erayizmir,Mustafa,Ankara,ErenBugsaş, Karabük U 21 den Şafak  ile anlaşma sağlandığını söyledi.
Çağlar Kul çalışmaların kondisyon ağırlıklı geçtiğini ve günde çift idmanla kendi tesislerinde kampa girdiklerini belirterek kondisyon idmanlarının ardından kuvvet çalışmalarını yapacaklarını ifade etti.
Antrenör Çağlar Kul takımda bazı eksiklerinin olduğunu bunu da gidermek için yönetimle istişare edip eksik olan yerlere transfer çalışmalarının süreceğini  söyledi.
Kul  kuvvet çalışmanın ardından dayanıklılık ve hazırlık müsabakalarına başlayıp lige hazırlanacaklarını dile getirerek Bölgesel Amatörün en tecrübeli takımlarından olduklarını ve lige başlarken bunu hissettirmeleri gerektiğini söyledi.
Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu