banner851

banner955

TEK TEK ANALİZ

Düzcespor birçok oyuncu ile yolları ayırırken kalan oyuncu sayısı 15 oldu. Yapılacak transferlerle oyuncu sayısının 24-25 olması planlanmakta.

Spor 13.08.2020, 16:20
994
TEK TEK ANALİZ
banner1032

Taraftarlar Düzcespor’un yapacağı transferleri merakla beklenirken hangi mevkilere oyuncu alınacağı yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Düzcespor’da kaleci Furkan’ın yanına yedek olarak Orhan bulunuyor bu mevkiye bir kaleci daha alınacağı tahmin edilirken. Düzcespor en fazla savunmaya oyuncu alacağı sol bek bölgesinde hiçbir sıkıntının olmadığı sağ bek bölgesinde bir tek Enver’in olduğu bu bölgeye bir genç oyuncu alınarak bu sorunun çözülebileceği merkez stoperde ise bir tek Onur’un kaldığı Doğancan ve Kadir’in takımdan ayrıldığı bu bölgeye en az iki oyuncunun alınacağı tahmin ediliyor.

Orta sahada Sıddık, Bulut’un olduğu ligin uzun olması düşünüldüğünde 6 ve 8 numara oynayabilecek 2 oyuncunun mutlaka transfer yapılması şart gibi gözükmekte sol ön kenarda Nevzat sağ ön kenarda Metin, Barış forvet arkası Yusuf oynarken  bu oyunculara alternatiflerinin olmadığı alınacak 2 oyuncu ile  bu alanlar doldurulur denildi. İleri uçta ise bir tek Ömer Faruk bulunurken yanına forvet tipi oyuncu alındığında Düzcespor gol yollarında daha iyi olur denilmekte.

Yorumlar (0)
29
açık