banner851

banner614

TEKNİK ADAM ARAYIŞLARI SÜRÜYOR

banner619

Düzcespor, aradığı teknik adamı bir türlü bulamadı. Yönetim, sezon başındaki gibi gelecek teknik direktörde hata yapmak istemiyor. Diğer taraftan bekar oyuncuların artık Düzcespor tesislerinde kalacakları açıklandı.

banner846
Spor 04.10.2017, 14:22
709
TEKNİK ADAM ARAYIŞLARI SÜRÜYOR
banner844

Düzcespor Başkanı Cihat Algün yaptığı açıklamada bu hafta sonuna kadar teknik direktör konusunu bitireceklerini söyledi. Algün, Düzcespor için elinden geleni yaptığını söylerken Düzce’nin kenetlenmesini istedi.

“Bütün Düzce bu takıma sahip çıksın”
Başkan Cihat Algün, “Düzcespor, Cihat Algün’ün takımı değil tüm Düzce’nin takımı. Bu yüzden bütün Düzce bu takıma sahip çıksın.” dedi.
Düzcespor Basın Sözcüsü Emrah Özer ise yaptığı basın açıklamasında oyuncuların kenetlendiği söylerken bekar oyuncuların tesise getirildiğini ve bundan böyle Düzcespor tesislerinde kalacaklarını açıkladı.
Öte yandan Düzcespor yönetiminin eski Teknik Direktör İskender Eroğlu’nu aradığı ancak Eroğlu’nun olumsuz yanıtı üzerine başka teknik adamlara yöneldiği iddia edildi. Geçen sezon son üç maçta görev yapan Cengiz Seçsev ile temasa geçen yönetimin bu teknik adamı da beklemeye aldığı sızan haberler arasında…

Yorumlar (6)
Ali 4 yıl önce
Ahmet Duman hoca hayırlı olsun inşAllah çatalca maçı ile vites yükseltelim.
A a 4 yıl önce
Nedim hoca var neden getirmiyorlar ki
Sporsever 4 yıl önce
Arkadaş ben bu düzcesporu yönetenleri anlamıyorum nedim hoca gibi hoca var hala hoca arıyorlar getir nedim hocayı ara transferde iki üç takviye bak takıma en az beş puan farkla şampiyon olmuyormu
Hoca 4 yıl önce
Düzceli olsun dersiniz ama en çok Düzceliye küfür edersiniz çünkü dışarıdan gelen her zaman tatlı gelir kimse boş yapmasın böyle klavye delikanlıları olduğu sürece daha çok yerinde sayar Düzcespor
R m 4 yıl önce
Ayağınızın dibinde hoca var ayakta uyuyolar
Vehbi 4 yıl önce
NE CENGİZİ NE İSKENDERİ ONLARDAN ŞUAN DÜZCESPORA FAYDA GELMEZ BELKİ İLERDE İSKENDER HOCA OLABİLİR AMA ŞUAN ZAMANI DEĞİL.ELİ MAŞALI DİSİPLİNLİ YERİNDE OTURAMAYAN VİZYON SAHİBİ HOCA LAZIM TANER HOCA GİBİ PISIRIK OLMICAK.