banner851

banner955

TEKNİK ADAM BELLİ OLDU!

Düzcespor grubunda yer alan Silivrispor Teknik direktör sorununu çözdü. Silivrispor sosyal sitesinden yapılan açıklamada, geçtiğimiz hafta teknik patron Fahrettin Sayhan’nın görevi bırakmasının ardından boşalan teknik direktörlük görevi için Silivrispor'un Erdal İşkar ile anlaşma sağladığı duyuruldu. 

Spor 12.04.2017, 10:32 12.04.2017, 10:47
1344
TEKNİK ADAM BELLİ OLDU!

SİLİVRİSPOR, ERDAL İŞKAR İLE ANLAŞTI

Sezon başında da ismi Silivrispor ile anılan başarılı teknik patron Erdal İşkar, kalan maçlarda Silivrispor başarısı için ter dökecek. Geçtiğimiz hafta yaşanan talihsiz olayların ardından görevini bırakan Fahrettin Sayhan’ın yerine Silivrispor Erdal İşkar ile yola devam etme kararı aldı. Geçtiğimiz dönemlerde Silivrispor başında görev yapan tecrübeli teknik adam Erdal İşkar'ın hem bölgeyi hem de Silivri’yi iyi tanıması diğer teknik patron adaylarının önüne geçmesine neden olan faktörler oldu.

Ligde kalan maçlarda takımın başında olacak olan Erdal İşkar'ın, Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko’nun İstanbul’daki çalışma ofisinde yapılan son görüşmelerin ardından imza attığı öğrenilirken;  konu hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, “Geçtiğimiz hafta talihsiz bir şekilde takımdan ayrılan hocamızın yerine Silivri’yi ve oyuncularımızı yakından tanıyan bir isim olan Erdal İşkar ile yola devam kararı aldık. Bölgemizi ve ligi de yakından tanıyor olması kararımızı kolaylaştırdı. Kararımız kulübümüze hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
22
açık