banner851

banner614

TEMSİLCİMİZDE SON GELİŞMELER

Düzcespor kulübü tarafından yapılan açıklamada olağanüstü genel kurul toplantısının Mart ayında yapılacağını belirtildi.

banner619
Spor 18.01.2021, 10:54
1557
TEMSİLCİMİZDE SON GELİŞMELER

Düzcespor kulübünden yapılan resmi açıklamada olağanüstü genel kurul toplantısının Mart ayında yapılacağı aktarıldı. Kırmızı lacivertli kulüpten yapılan resmi açıklamaya göre pandemi nedeni ile Mart 2021’de yapılması planlanan kongrenin dernek gelirlerini artırmaya yönelik çalışmaların genel kurulda üyelere sunulacağı bildirildi. Ayrıca kongre üyelerine sunulacak olan raporda şirketleşme süreci ile birlikte spor yatırımlarının ve ticari faaliyetlere yönelik şirket kurulmasının da yer alacağı vurgulandı. Düzcespor’un daha önce gerçekleştirileceği planlanan bu kongre Mart 2021’de gerçekleştirilecek.

DÜZCESPOR’DA SON GELİŞMELER

Düzcespor bir yandan sezonun ikinci yarısı için çalışmalarını sürdürürken bir yandan da transfer arayışlarına devam ediyor.  Temsilcimiz Düzcespor’un Salı günü hazırlık maçına çıkacağı öğrenilirken 27 Ocak’ta Muğlaspor deplasmanı ile ikinci yarıya başlayacağı öğrenildi. Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu, transfer çalışmalarını hızla sürdürürken son olarak futbolcuların takımlarını ikna etme peşinde olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.

banner844
Yorumlar (0)