banner851

banner614

TEPKİ BÜYÜK

banner619

Düzce Belediyespor’un Basketbol ve voleybol takımlarının isim hakkının il dışında bulunan bir şirkete devir ettiği bilinirken söz konusu şirketin birkaç sene içinde takımı İstanbul’a taşıma planları olduğu öğrenildi.

banner846
Spor 18.08.2020, 10:18
646
TEPKİ BÜYÜK
banner844

İlimizi yıllarca salon sporlarında başarıyla temsil eden Düzce Belediyespor isim hakkını Düzceli olmayan yabancı bir şirkete devir ettiği ve bu şirketin de bir iki yıl içinde takımı İstanbul iline taşıyacağı öğrenildi. Öte yandan takımı İstanbul’a taşıma işleminin bu sezon gerçekleştirilmek istendiği ama tepkilere neden olmamak için bu yıl için maçları Düzce ilinde oynama kararı alındığı bildirildi.

BÜYÜK TEPKİ VAR

Düzce ilindeki taraftarların Düzce Belediyespor takımlarını devralan şirkete büyük tepki geldiği ve salon maçlarına gitmeyecekleri öğrenildi. Hem voleybol hem de  basketbol maçlarını zevkle izledikleri bilinen Düzceli taraftarların, takımların yabancı bir şirketin adıyla alınmasından son derece üzgün ve durumdan rahatsız.

Yorumlar (4)
Sefer 12 ay önce
Belediyesporlu yöneticiler öncelikle kendi borçlarını kurtarmak için takımı yok pahasına sattılar .şimdi hepsi mutlu
Kırmızı şimşekler 12 ay önce
Zaman zaman maçlara gidiyorduk şimdi neye gidecek yarın Düzce ismi de silinecek.
Spor sever Aydın kara 12 ay önce
Sadece o mu Düzcesporun kaldığı eski tesisleri kullanıyor... Yazık Düzce ilini kullan daha sonra TAKIMI al git yazık çok yazık
Fatih 12 ay önce
Kardeşim kullaniyolarsa noluyor biz paylaşmayı seven bir halkiz böyle kafalar olduğu müddetçe duzcede hiç bi spor salı kalmaz adamlar geldi takımları aldı sahip çıktı hakan daha yok tesisi kullanıyor yok şöyle yok böyle ona bakarsan futbol takiminda duzceli kim var DÜZCE halkı varsa yoksa futbol takımı onun için o kadar duzcede spor dalları var hiç biri haber olmuyor çünkü sahip cikilmiyor ben mesela tekvando sporundayim ama öteki sporlara saygım var