banner851

banner614

TEPKİLER ÇOK BÜYÜK

banner619

Düzce Öncü Haberin canlı olarak yayınladığı rezalet başlığı altındaki haber spor severler tarafından mesaj yağmuruna tutulurken yetkililerden hiç ses çıkmaması düşündürdü.

banner846
Spor 26.06.2021, 14:37
958
TEPKİLER ÇOK BÜYÜK
banner844

Öncü Haber Spor servisi basketbol sahasının işler acısı halini canlı olarak verdiği sarhoşların ve balicilerin mekânı olduğu görülürken yetkililerin hiç ses çıkarmaması gündeme tekrar getirtti.

2018 yılında yapılan basketbol sahasının ve soyunma odlarının işler acısı hali vatandaşların moralini bozarken aynı şekilde Taşköprü futbol sahasının hali çok kötü görüntülere sahne oldu. Yapılan canlı yayında gösterilen berbat görüntüler şok etkisi yaratırken yetkilerin bu iki sahaya ne zaman el atacakları merak konusu oldu. Bu kadarda olmaz dedirten bu görüntüler ne zaman son bulacağı koca bir soru işareti.    

TEPKŞİLER ÇOK FAZLA

Bu görüntüleri gören vatandaşlar büyük tepki verirken canlı yayında mesaj yağmuruna tutuldu. Vatandaşlar Düzce bu sorunu çözmüyorsa bunu Ankara’ya taşıyacaklarını söylediler. Vatandaşlar hem basketbol sahasının hem de futbol sahasının görüntüleri çok kötü burada bu sahalarda gençlerin spor yapması gerekiyor ama ne yazık ki bu ortamda spor yapılmaz hale gelmiş çok yazık ifadelerine yer verdiler.

Yorumlar (1)
Mehmet arı 1 ay önce
Sizden ricam bu işin peşini bırakmayın zaten bırakmıyorsunuz helal olsun size öncü haber.