banner851

banner955

“Tesis Türk Sporuna Hizmet Edecek”

Fenerbahçe Spor Kulübü sosyal tesisleri temel atma töreninde konuşan Başkan Aziz Yıldırım şampiyonluk kaçtığı için üzgünüz ancak bu tesisler şampiyonluktan daha önemli dedi.

Spor 27.05.2010, 17:26
193
“Tesis Türk Sporuna Hizmet Edecek”

Fenerbahçe Topuk Yaylası spor tesislerinin temel atma törenide konuşan Başkan Aziz Yıldırım, Düzce halkı bu yöreyi Fenerbahçeye verdi. Önümüzdeki yıl Fenerbahçe Spor Kulübü'nün tüm branşları sezon öncesinde hazırlıklarını Topuk Yaylası'nda ki tesislerde yapacaklar. Daha sonra müsabakalar için Avrupaya gidecekler. Şampiyonluğu kaçırdığımız için üzgünüz ama şampiyonluk her zaman kazanılabilir bu nedenle bu tesisler çok daha önemli dedi.
Yıldırım, “sayın Valinin 'Avrupa Kupası' sözleri hakkındaki konuşmaları beni duygulandırdı. İnşallah bu temennisini gerçekleştiririz” dedi.
Aziz Tıldırım konuşmalarına şöyle devam etti; “Burası çok harika bir yer burayı ben bilmiyordum Düzcedeki çocukluk arkadaşlarım ve dernek başkanımız Selahattin Kudu ısrarcı oldu ve daha sonra gelip gördük çok beğendik. Bu tesislerin buraya kazandırılması için emeği geçen tüm mülki amirlere ve Düzcelilere de çok teşekkür ediyorum”

Haber; H. KAYA

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız