banner851

banner955

Tesislerde Odalar 2 Kişilik

Düzcespor tesislerinde çalışmalar devam ediyor. Futbolcuların 4 kişi kaldığı odalar odalar iki kişilik hale getirilmeye başlandı.

Spor 11.11.2009, 18:11
208
Tesislerde Odalar 2 Kişilik
banner1032

Futbolcuların kaldığı odalarda bakım ve onarım çalışmaları yapılırken, daha önceki dönemlerde 4 kişinin kaldığı odalar iki kişilik hale getirilmeye başlandı.
Sezon öncesinde düşünülen bu sistem gerekli şartların oluşmaması nedeniyle yapılamamıştı. Daha büyük sorunlarla uğraşan Düzcespor odaların tadilatını geriye bıraktı. Tekrar ele alınan odalar, futbolcuların çok daha rahat edebileceği hale getiriliyor. Oyuncuların odalarının bulunduğu bölümün karşısında da ayrı bir tadilat yapılıyor.

Bu bölüm ise kondisyon salonu, çamaşırhane, basın odası olarak düzenlenecek.Tesislerin daha modern ve bakımlı hale gelmesi için daha önce yapılan çalışmalarda mutfak düzenlenmiş ve hergün yemek çıkartılır hale getirilmişti. Tesisin Doğalgaz sorunları çözümlenirken, duş yerleri, lavabolar tadilattan geçirildi. Tesis adeta bir ev haline dönüştürülerek futbolcuların rahat etmesi planlanıyor.

banner844
Yorumlar (0)
18
kapalı