banner851

banner614

TEST SONUÇLARI BELLİ OLDU

banner619

Düzcespor’da yapılan tekrar yapılan koronavirüs test sonuçlarında vaka sayısının arttığı öğrenildi. Test sonuçlarına göre 24 oyuncunun, 2 personelin ve 2 antrenörün testi pozitif çıktı.

banner846
Spor 02.11.2020, 18:26
4553
TEST SONUÇLARI BELLİ OLDU
banner844

Düzcespor oyuncularına geçen hafta yapılan test sonucunda 16 oyuncunun testi pozitif çıkmıştı. Cumartesi günü yapılan yeni test sonucunda ise 23 oyuncunun iki antrenörün ve iki personelin testi pozitif çıktı. Alınan bilgi doğrultusunda negatif çıkan 4 oyuncunun kaldığı öğrenilirken oyuncuların personelin ve antrenörün tedavilerine başladığı karantinaya alındığı öğrenildi.

BU DURUMDA NE OLACAK?

Öncü Haber, Pendikspor-Düzcespor maçının Pendikspor’un 3-0 galibiyeti ile sonuçlanacağı dile getirmişti. TFF, Ziraat Türkiye Kupası’nda takvimin işlemesi için kuralları değiştirdi. B una göre Takımların negatif oyuncu sayısı yeterli olmadığı durumda Türkiye kupasında yer alması halinde o takımın 3-0 hükmen mağlubiyeti veriliyor. 3-0 hükmen mağlubiyet dışında önümüzdeki yıl Türkiye kupasına girebileceğini belirtmişti.

BURSA YILDIRIM DÜZCESPOR MAÇI ERTELENECEK

Önümüzdeki hafta yapılacak Bursa Yıldırım Düzcespor maçı büyük bir ihtimal ile ertelenecek. Düzcespor oyuncuları ve personeli 03 Kasım 2020 Salı günü tekrar teste tabi tutulacaklar.

Yorumlar (4)
İSMAİL CELLAT 7 ay önce
Herkese Allah şifa versin
Osman 7 ay önce
Takımı bu hale düşürenlerde azıcık bir utanma, pişmanlık var mı? Bu ne ya! Sağlam adam kalmamış.
Vatandaş 7 ay önce
Şhabe olmadıysa problem yok,takımı o Kuduyla ikisi yapar..Hocaya gerek yok..
Ali 7 ay önce
Hepsi kermese gitmisti ne guzel
Pandemi döneminde kermes simdi al parayi bakalim
23°
açık