banner851

banner955

TFF BİR ŞEHRİN HAYALLERİYLE OYNAMAMALI

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Türkiye Futbol Federasyonu’nun 2. ve 3. Lig maçlarının oynanmamasına yönelik kararıyla ilgili açıklamada bulundu.

Spor 02.07.2020, 17:40
1122
TFF BİR ŞEHRİN HAYALLERİYLE OYNAMAMALI
banner1032

Tuncay Şahin; Düzcespor’un ülkenin köklü kulüplerinden biri olduğuna işaret ederek, “Ciddi maliyetlerin ortaya çıktığı profesyonel bir lig olan Spor Toto 3. Lig’de bu yıl önemli başarılara imza atan ve Düzce’nin üst lig hayallerine adım adım yaklaşan Düzcespor camiası Türkiye Futbol Federasyonu ve bazı kulüpler tarafından alınan liglerin oynatılmaması kararı karşısında hayal kırıklığına uğramıştır.

Sözlerine Düzcespor’un umutlarının yıkılmaması gerektiğine değinerek devam eden Şahin, “Tüm sivil toplum kuruluşlarının tam desteğini alan, tüm kesimler tarafından desteklenen Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu, yönetim kurulu üyeleri, sporcular ve cefakar taraftarlar başta olmak üzere ilimizin tüm kesimleri yıllardır özlemini çektikleri TFF 2. Lig’e yükselme umutlarını, mesnetsiz, sebepsiz ve gerçeklerden tamamen uzak olan bir kararla yıkmamalıdır. Türkiye Futbol Federasyonu ve diğer ilgililerden beklentimiz aldıkları bu kötü karardan bir an önce dönerek liglerin oynatılması ve büyük maddi maliyetlerle bugünlere kadar taşınan takımların kendi kaderlerini kendilerinin belirlemeleridir” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (2)
Resul İnan 2 yıl önce
konunun doğrudan muhatabı olmayana insancıklar bile garip garip yorumlar yapıp haber diye burayı işgal ediyor populizme izin vermeyin boş yapmayın
Abbas 2 yıl önce
Sayın Başkan Virüs var.,ve sayısı dünyada durmadan artıyor. Önlem Şart.
Selamlar
25
orta şiddetli yağmur