banner851

banner614

TFF HER HAFTA KARAR DEĞİŞTİRİYOR

banner619

Türkiye liglerinde mücadele eden büyük kulüpler TFF’yi oyuncak gibi kullanırken yine TFF’de toplanarak isteklerini ilettiler.

banner846
Spor 11.08.2020, 11:11 11.08.2020, 11:41
969
TFF HER HAFTA KARAR DEĞİŞTİRİYOR
banner844

Süper lig kulüpler birliği TFF’yi oyuncak gibi kullanırken yine TFF’de toplantı yaptığı ve bazı isteklerini TFF yönetim kuruluna ilettikleri öğrenildi.

TFF'nin Riva'daki tesislerinde düzenlenen toplantıya; TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF Yönetim Kurulu üyeleri, TFF Kulüp Lisans Kurulu üyeleri ile Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, vakfın başkan yardımcı ve Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, başkan yardımcısı Yusuf Günay, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Kasımpaşa Kulübü yöneticisi Fatih Saraç katıldı.

Öğleden sonra başlayan toplantı, yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantının ardından kulüp temsilcileri Riva'dan ayrılırken TFF Yönetim Kurulu, TFF Kulüp Lisans Kurulu ile yaklaşık 1 saat süren bir toplantı daha yaptı.

Toplantıda bazı kulüp temsilcilerinin, takım harcama limitlerindeki yüzde 15'lik sapma oranının yükseltilmesi, kulüplerin elde ettiği bonservis ve sponsorluk gelirlerinin 3'te 1'i yerine tamamının limite eklenmesi ve Türkiye Bankalar Birliği haricinde imzalanan yapılandırma anlaşmalarındaki kredi ana para ödemelerinin limit hesaplamasına dahil edilmemesi gibi taleplerde bulunduğu öğrenildi. TFF bir hafta önce aldığı kararı bir hafta sonra değiştirirken TFF’ nin ne kadar aciz kaldığı gözlerden kaçmadı.

Yorumlar (1)
Düzce 12 ay önce
Düzce de dayın amcan varsa yürüyüp gidiyorsun yetenek boşa gelen hocalar hepsi yalama bir yere kapak atayım da neresi olursa olsun sizi buralara getirenin suçu ... yalama şekerleri