banner851

banner614

TFF KÖŞEYE SIKIŞTI

banner619

Çatalcaspor’un maça çıkmaması nedeniyle tatil edilen Dersimspor-Çatalcaspor maçı tam bir kaosa neden oldu. TFF maçın tekrarına karar verirken Dersimspor’un tahkime gitmesi maçın akıbetini tekrar soru işaretine çevirdi. Kararı bekleyen diğer takımlar ise TFF’ye tepkili.

banner846
Spor 06.05.2017, 15:55
3485
TFF KÖŞEYE SIKIŞTI
banner844
Düzcespor’un play-off oynamasını doğrudan ilgilendiren Dersimspor-Çatalcaspor maçı konuk ekibin maça çıkmaması üzerine tatil edilmişti. Türkiye Futbol Federasyonu Çatalcaspor’u Disiplin Kurulu’na sevk etmiş fakat Disiplin Kurulu Çatalcaspor’u suçlu bulmayarak maçın tekrarına karar vermişti. Düzcespor’un karara itirazını Düzcespor’un taraf olmaması nedeniyle reddeden Tahkim Kurulu’na bu sefer Dersimspor itirazda bulundu.
Fenerbahçe Spor Kulübü avukatı Şekip Mosturoğlu’na vekalet vererek maçın tekrar edilmesi kararına itiraz eden Dersimspor, karşılaşmanın hükmen kendileri lehine onaylanmasını talep ediyor. Tahkim Kurulu’nun Salı günü toplanarak nihai kararı açıklaması bekleniyor.
 Öte yandan maçla ilgili kararın bir türlü alınamaması play-off mücadelelerini de etkiledi. Play-off’a kalan  Manisa Büyük Şehir, Silivrispor ve Erbaaspor maçların ne zaman oynanacağına dair bilgilendirilmemeleri nedeniyle TFF’ye tepkili. Dersimspor’un hükmen galip gelmesi durumunda play off oynayacak olan Düzcespor’da ise oyunculara izin verildi ve oyuncular memleketlerine gitti.  Kararın çıkmasının ardından oyuncuların tekrar toplanarak çalışmalara başlayacakları öğrenildi.
 
Yorumlar (6)
ALATURKA 4 yıl önce
İşte Bu yüzden Öncü Tv Yi Severek ve İsteyerek Takip ediyorum Hergün İllaki Düzcesporla İlgili Haber ve Bilgi Akışı Var Kalemleri Korkak Alışmamış Şehrinin Yanında oldu Belli Teşekkürler Öncü Tv Çizginizi Bozmayın Devam Şampiyon Düzce...
Amatör sporcu 4 yıl önce
Tbrler.oncu bazı yayın organları bu haberleri yapmaktan korkuyor.Elinize sağlık
AS 4 yıl önce
DÜZCESPOR VE DERSİMSPOR'UN HAKLARI YENMİŞ VE HAKLI OLAN TARAF HAKSIZ DURUMA DÜŞÜRÜLMEYE ÇALIŞILMIŞ,HAKSIZ OLAN VE HAKLI DURUMA ÇIKARILMAYA ÇALIŞILMIŞ OLAN ÇATALCAPOR MAÇA ÇIKMASI GEREKEN TARİHTE ŞEHİRE ŞEHİR DIŞINDAN GELMEYE ÇALIŞMIŞTIR.
istduzce81 4 yıl önce
Allah'a sukur dise dokunur bir aciklama geldi. Anlasilan Aziz Yildirim perde arkasindan destek oluyor. Biraz nefes aldik. Akillica bir hamle olmus. Bu arada bizim futbolcular her ihtimale karsi siki hazirlansalar iyi olurdu.
Ersin 4 yıl önce
Helal olsun azız baskan yaptı yıne yapacagını
Yassar 4 yıl önce
Tff istifa