banner851

banner955

TFF’DEN BEKLENMEDİK KARAR!

Türkiye Futbol Federasyonu 15 gün önce bütün liglerin oynanacağını açıklarken gelen tepkiler üzerine çark ederek bu sefer müsabakaları tescil ettiğini açıkladı.

Spor 08.07.2020, 18:39
3647
TFF’DEN BEKLENMEDİK KARAR!
banner1032

TFF 15 gün önce 2. ve 3. lig maçlarını oynatacağını açıklarken bir hafta sonra maçları tescil ettiğini açıkladı. Bunun üzerine üç gün geçmesine rağmen Düzceli Siyasetçiler Düzcespor’un arkasındayız Düzcespor’un hakkını yedirmeyiz diye açıklamalarda bulundular. Bazı siyasetçilerin ise hiçbir açıklama yapmadığı gibi Düzcespor’un hiçbir yerinde olmadığı görüldü.

DÜZCENİN HAYELLERİ VARDI

TFF’den alınan bilgiye göre düne kadar ilk altı takım çıkacağını ve maçların oynanmayacağını söyleyenler bugün verilen karar ile Düzce ilinin hayallerini söndürdüler. Düzcespor Başkanı bu savaşı kazanmak için yoğun tempoda çalışırken bazı Siyasetçiler yan yatıp Düzcespor için elini kaldırmadığı bilinmekte ve şimdiye kadar masada kazanamayan Düzcespor’un yine masada kazanamadığı görüldü. Alınan bilgilere göre 3. ligten Serik Belediyespor, Kocaelispor ve Karacabey Belediyespor’un 2. lige çıktığı ve 2,3,4,5. olan takımların play off oynanacağı öğrenildi.

TFF’den resmi bir karar çıkmazken Düzcespor taraftarlarının ve bu resmi karar çıkana kadar vekillerimizin TFF’nin bu kararının çıkmaması için büyük baskı yapması gerekiyor.

banner844
Yorumlar (8)
Abdullah kurt 2 yıl önce
Nihat özdemir denen zat türkiye liglerinin papatya falına bakar gibi kararlar alarak adeta ırzına geçmiştir. Yazıklar olsun size ve sizi o mevkiye getirenlere.
tufan.. 2 yıl önce
Öz düzceliyim ama abartmissiniz biraz lig boyle tescil edilmis madem ilk yari iyi oynasaydida takim play off a kalsaydi ne yani torpil mi gecilcekti bizim takima sacma sapan bir haber
Sahada iş yapin 2 yıl önce
Yan gel osman ikinci lig, herkes isine baksın,
Sercan yılmaz 2 yıl önce
Düzcespordan hiçbirşey olmaz boş oynamasada aynı hikaye hepsi geçin bunları En iyisi Kocaelispor insanlar kenetlendi şampiyon oldu.
Murat Aydın 2 yıl önce
Başlık cup diye oturmuş yazık oldu taraftar ve yönetim her şeyi yaptı ama vekiller ve diğerleri ne yaptı.
Free 2 yıl önce
Hayelleri değil hayalleri vardı. Okumamış adamı editor yapmayın şu haber sitesine ya
Nail ERDİNÇ 2 yıl önce
NİYE YORUM YAPAYIM DEDİM DAYANAMADIM BİRKERE FEDERASYON YOK BİZİ SAVUNACAK TEMSİLCİ YOK..... BİZ ZORLADIKÇA OLMADI OLMADIKÇA ZORLADIK 450 BİNLİK ŞEHRİN HAYALİNLE OYNARSANIZ BU İNSANLAR DA SİZE SORAR
taraftar 2 yıl önce
Hani ilk 6 takım 2. lige çıkıyordu diye yazdınız
18
parçalı bulutlu