banner851

banner955

“TFF’NİN BİR AN ÖNCE AÇIKLAMASI LAZIM”

Fenerbahçe Spor Kulübünün eski yıldızı NTV ‘nin spor yorumcusu Rıdvan Dilmen yaptığı açıklamada 2. ligten ilk iki takım 3. ligten her gruptan altı takımın bir üst lige çıkacağına değindi.

Spor 07.07.2020, 12:19
2340
“TFF’NİN BİR AN ÖNCE AÇIKLAMASI LAZIM”

Rıdvan Dilmen sözlere şu şekilde devem ederken TFF’nin 2 ve 3. Lig’i ‘Oynatmama’ kararının ardından basına ‘2. Lig’den ilk 2 takımlar çıkacak, 3. Lig’den ilk 6 takım çıkacak. Play-Off falan oynanmayacak’ diye sızdırdığını ifade eden Rıdvan Dilmen, “Eğer siz ortamı ve konjonktürü bekliyorsanız hata yapıyorsunuz. TFF’nin kararı bir an önce açıklamaları lazım. Bu işi de devlete bırakmasınlar. ‘Böyle karar verdik’ deyin. ‘Ben karışmadım, onlar karar verdi’ demek için bekliyorlar” ifadelerini kullandı.

KARŞIYAKA TEKNİK DİREKTÖRÜ

Eski Düzce Doğsanspor, Trabzonspor ve Galatasaray formalarını giyen şu anda Karşıyaka takımının Teknik Direktörlüğünü yapan Soner Tolungüç, Sportmence programına telefonla bağlanarak şu sözleri söyledi: "Sıralamada Karşıyaka takımı olarak 5. sırada yer aldıklarını söylerken TFF’nin ilk 6 takımı çıkarmak için çalışmalar yaptığını bu karar en mantıklısı" dedi. Tolungüç, Düzce’nin kendisinde ayrı bir yeri olduğunu benim ilk profesyonel olduğum yer bu yüzden Düzce ilini seviyorum" ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (1)
İbrahim 2 yıl önce
Hadi hayırlısı gruplardan 6 takım çıkarsa
Düzcespor da 2.lige merhaba demiş oluruz. İnşaAllah
26
açık