banner851

banner955

TFF’YE VEREN VERENE

2018-2019 sezonunun ilk yarısının kapanması ardından 2.lig ve 3.ligde mücadele eden kulüplerin ekonomik kriz yaşamaları neticesinde birçok futbolcunun alacaklarının tahsili için federasyona başvurduğu öğrenildi.

Spor 21.12.2018, 17:59 21.12.2018, 18:01
1508
TFF’YE VEREN VERENE
banner1032

Futbolcu alacaklarını ödemekte zorlanan 3.Lig 2. Grupta Düzcespor’un rakibi Adıyaman 1954 kulübünde oynayan santrafor İlhan ASLANOĞLU, santrafor Gökhan Kılınç, ön libero Murat Yılmaz, on numara mevkiinde oynayan Muhammed Emel ve orta saha oyuncusu Hamza ipekçi alacaklarının tahsili için Futbol Federasyonuna başvurduğu öğrenildi.

Futbolcu Alacağını Tahsil Edemezse ne olur ?

Taraflar arasında tanzim edilmiş bulunan sözleşmede özel şartların gerçekleşmesi gerekse de profesyonel futbolcu sözleşmesi hükümlerinin taraflarca ihlal edilmesi halinde Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatı uyarınca taraflar tek yanlı olarak sözleşmeyi fesih etme ve zararlarının tazminini talep etme hakkına sahiptir.

SPOR SERVİSİ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ 

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (2)
düzcespor sahipsizmi 4 yıl önce
düzcesporu saglam temellere oturtamazsa bu yönetim düzcesporun başına bu olay gelebilir acil gelir getirici çözümler bulunmalı yoksa düzce için çok geç olur takım düşer gider ugraş dur çıkacak diye yol yakınken önlem alınmalı
Manifaturacı selim 4 yıl önce
Daha durun,,super lig,1.lig,2.lig ve 3.ligde oynayacak takim bulamicaksiniz bitti artik o devirler basit bi futbolcunun 200 binlira alma devirleri kapandi
22
açık