banner851

banner955

TIR TÖRENLE KARŞILANDI

Cumhurbaşkanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak projesi "Spor Aşkı Engel Tanımaz" çerçevesinde özel eğitim okullarına, farklı engel gruplarının kullanımına sunmak üzere üretilmiş spor malzemeleri taşıyan tır Düzce’ye geldi. Farklı engelli gruplarının kullanımı için özel olarak üretilmiş spor malzemelerini taşıyan tır ile gelen malzemeler, özel uygulama okullarına dağıtılacak.

Spor 23.05.2022, 14:23
1124
TIR TÖRENLE KARŞILANDI

Cumhurbaşkanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak projesi "Spor Aşkı Engel Tanımaz" çerçevesinde özel eğitim okullarına, farklı engel gruplarının kullanımına sunmak üzere üretilmiş spor malzemeleri taşıyan tır Düzce’ye geldi.

TÖRENLE KARŞILANDI

Özel bireylerin yararlanabilmesi amacıyla yola çıkan malzeme yüklü tır için Düzce’deki Bahçeşehir Spor Kompleksinde Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, sporcular, engelli bireyler ve ailelerin katılımıyla karşılama töreni düzenlendi.

ÖZEL UYGULAMA OKULLARI’NA DAĞITILACAK

Farklı engelli gruplarının kullanımı için özel olarak üretilmiş spor malzemelerini taşıyan tır ile gelen malzemelerinin , özel uygulama okullarına dağıtılacağı ifade edildi. 

Öncü Spor Servisi…

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız