banner851

banner614

TOPAL: “SPORCULARIMIZI TEBRİK EDİYOR VE BAŞARILAR DİLİYORUM”

banner619

04-05 Nisan 2021 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde Türkiye Güreş Federasyonu faaliyet programında yer alan U-15 Küçük Yıldızlar grekoromen güreş milli takım seçmelerinde ilimiz sporcuları derece elde etti.

banner846
Spor 06.04.2021, 17:57
631
TOPAL: “SPORCULARIMIZI TEBRİK EDİYOR VE BAŞARILAR DİLİYORUM”
banner844

Güreş Antrenörleri Ufuk Yüksel Koçak ve İsmail Ünal eşliğinde ilimiz sporcuları Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında U-15 Küçük Yıldızlar güreş milli takım kamp kadrosuna seçilmek için mücadelelerini sürdürüyor.

İlimiz sporcularından 41 kilogramda Sergen Türkan birinci, Özgür Çağlayan ikinci olurken 38 kilogramda da Alper Akbal ikinci olarak milli takım kamp kadrosuna seçildi.

Güreş İl Temsilcisi Ramazan Topal, “İlimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için hazırlıklarını güreş milli takım kampında sürdürecek olan sporcularımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

Yorumlar (2)
Hayri AKKURT 4 ay önce
Mahallemiz ve Şehrimiz öğrencilerini ,zararlı alışkanlıklardan koruyup, Milli ve Manevi değerler ışığında yetiştirmek için gayret eden, Antrenör ve Yöneticileri tebrik eder, başarılarının artarak devamını dilerim.
Alikamil 4 ay önce
Bu haberi genişletin salon nerede kimlere açık nasıl katilinir ücret alınır mı duzceli duysunki çocukları spora yonlendirsin. Tebrikler başarılar.