banner851

banner955

TOPAL’DAN LEBLEBİCİ’YE ÇOK SERT TEPKİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Spor - Güreş Danışmanı Ramazan Topal, Düzce Belediyesi Spor Akademisi Başkanı Muzaffer Leblebici’ye 4 şampiyon güreşçiye sahip çıkmadığı gerekçesi ile çok sert tepki gösterdi.

Spor 13.10.2022, 14:21 14.10.2022, 16:37
1498
TOPAL’DAN LEBLEBİCİ’YE ÇOK SERT TEPKİ

Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün spor/güreş danışmanı Ramazan Topal, bazı genç güreşçilere sahip çıkılmadığı gerekçesiyle, geçtiğimiz haftalarda Düzce Belediyesi Spor Akademisi Başkanı Muzaffer Leblebici ile karşı karşıya gelmişti.Aynı zamanda Düzce Güreş İl Temsilcisi Ramazan Topal, kendisinin Düzce’den 4 şampiyon güreşçi çıkartmasına rağmen, Düzce Belediyesi Spor Akademisi Başkanı Muzaffer Leblebici’nin, güreşçilere destek vermediğini söyleyen Topal, “Biz güreş konusunda en büyük desteği Mehmet Keleş’in Başkanlığı döneminde gördük. Ben milli sporcuyum, bugüne kadar 283 müsabakada mücadele verdim. Dünya ve Avrupa Şampiyonu oldum. Ama hiçbir zaman, Memleketim olan Düzce’nin adı ile güreşemedim. Güreşlerde şampiyon olan genç kardeşlerimiz, bonservislerini Spor Akademisi’nden alarak, takımdan ayrıldılar. Düzce Belediyesi Spor Akademisi daha şampiyon olan güreşçileri elinde tutamadı. Benim idealim ise Düzce’den Avrupa ve Dünya şampiyonu güreşçiler çıkartmaktı. Düzce Spor Akademisi şampiyon güreşçilerin eline aylık 300 TL gibi bir harçlık veriyordu. Bu yüzden takımdan ayrıldılar” dedi.

banner844
Yorumlar (5)
durdu aksakal 2 ay önce
Bezdirdin ramazan abi. başkan sana susman için danışmanlık verdi sende bırak ozaman. hem partide olacaksın hemde şikayet etmeyeceksin. bizi millete malzeme lazım
Allah gözünüzü doyursun 2 ay önce
Siyaseten bir yerlere gelip cepellezi olsun gerisi kimin umurunda, şampiyon çıkmış yada çıkmamış onun neyine.
uzaktan 2 ay önce
ben olsam başkanın yerine çorumdan bi ayağı aksak leblebici getiririm. bu ikisinden daha başarılı olur. belediye de bir personel artırmış olur.
Ahmet karslıoğlu 2 ay önce
Ramazan konser varmış akşama gel gidek
Vatandaş 2 ay önce
Milletin geçim sıkıntılarına çare arayın bütün sıkıntılar bitti güreş için kavga eder oldular
Yeni Sayımız