banner614

TOPLANTI YAPILDI

banner619

Ankarada gerçekleştirilen toplantıda Türkiye futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği arasında işbirliği yapılması kararı alındı.

banner846
Spor 02.09.2015, 15:33
657
TOPLANTI YAPILDI
banner844
Türkiye Futbol Federasyonu Proje Geliştirme Sorumlusu Tamer Güney, Elit Futbolcu Gelişim Müdürü Cezmi Turhan ve Bölgeler sorumlusu Rasim Kara, Yurtiçi yapılanması ile Akademi ligleri ve bazı teknik konularda işbirliği yapılması konularında görüşmeler yapmak üzere Ankara'da toplantı gerçekleşti.

TÜFAD'ın kendi yerinde yapılan toplantıya TÜFAD ekibi olarak, Genel Başkan İsmail Dilber,Genel Başkan Yardımcısı Tınaz Tırpan,Genel Sekreter Alaaddin Naganlu , Genel Merkez Yönetim Kurulu ÜyelerimAbdullah Tanyolaç,Bülent Fil,Selami Tavukçuoğlu,Antalya Şube Başkanı Şakir Filiz ve Ankara Şube Başkan Yardımcısı  Sezai Yıldırım katıldı.

Yaklaşık 5 saat süren toplantı sonrası Türkiye futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği arasında ,uygulanacak projeler ve Akademi liglerinin takibi,değerlendirilmesi ve denetlenmesi konularında işbirliği yapılması kararı alındı.
Yorumlar (0)
17°
kapalı