banner851

banner614

TOPLANTIDA, BAL VE AMATÖR LİGLER DE ELE ALINDI

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu, Ankara’da toplanarak, Bölgesel Amatör Lig ile Amatör Spor branşları konusunu ele aldı. Toplantıda, Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı ve TASKK Genel Sekreter Yardımcısı Erdoğan Bıyık’da hazır bulundu.

banner619
Spor 25.09.2021, 12:43 25.09.2021, 14:46
556
TOPLANTIDA, BAL VE AMATÖR LİGLER DE ELE ALINDI

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Ankara Krom Plaza Otel de toplandı. Toplantıda, Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Erdoğan Bıyık’da hazır bulundu.

TASKK’ın Yönetim Kurulunun Genel Başkan Ali Dikmen’in başkanlığında yaptığı toplantıda, Bölgesel Amatör Lig ele alındı. Bu ligin, Pandemi tedbirleri alınmadıkça daha önce belirtilen tarihte oynanacağı konusunda ortak görüş benimsendi. Toplantıda ayrıca tüm amatör spor branşları da toplantıda değerlendirildi.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonun Ekim ayında yapacağı genel kurul da toplantıda görüşüldü ve karara bağlandı. Bu konuyla ilgili TASKK tarafından ayrıca bilgilendirme amaçlı açıklama yapılması da benimsendi.

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (0)