banner851

banner614

TOPLANTININ AYRINTILARI

banner619

Düzcespor’da yapılan toplantının ayrıntıları yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başlarken Başkan Muzaffer Leblebici’nin seçimde aday olmayacağı öğrenildi.

banner846
Spor 02.06.2018, 14:03 02.06.2018, 14:03
2279
TOPLANTININ AYRINTILARI
banner844

31 Mayıs Perşembe akşamı yapılan Düzcespor yönetim kurulu toplantısında ayrıntılar yavaş yavaş öğreniliyor.

Başkan Muzaffer Lebleci’nin yapılan toplantıda aday olmayacağı açıkladı. Leblebi ve diğer yönetim kurulu ile fikir ayrılığı yaşadığı seçimde aday olmayacağı en önemli faktör olarak gösteriliyor.

Yapılan toplantında tartışmalara neden olan konunun bazı yönetim kurulunda bulunan isimlerin oyuncularla daha iyi diyaloğu olduğu bilgisine ulaşıldı. Toplantı sonunda Leblebici ve yönetim kurulu bir birileri ile helalleştiği öğrenilirken Leblebici ve yönetim kurulu toplantının sonunda hiçbir açıklama yapmadı.

Yorumlar (7)
Düzcespor 3 yıl önce
ALGÜN Başkan Düzcespor Şampiyon
Megmezik 3 yıl önce
Bu yönetim ayrılığı ve nedir ya bu başkan bunları secmiyormu veya bu başkan bunları tanimiyormu neyin kafası bu ,4_5macla geliceksin kupa olursa devam yoksa cikmayacaksin aday arkadaş birileri anlatsın neoluyor kulub içinde bırakın Düzceyi
Taraftar 3 yıl önce
Aziz Yıldırım gelsin bu işi çözer ! :)
Taraftar 3 yıl önce
Adam haklı kendini yönetici sanan la mı uğraşsın futbolcuyla saçma sapan gelen hocalarla mı uğraşsın para harcayıp kendine küfür eden taraftarla mı Düzce. De kimse memnun olmaz sonumuz ne olacak bakalım herkes bi halt bilir bu şehirde
Koca cinar 3 yıl önce
Ulan 3ligde deplasmanda 800km yola enkotu 5 bin seyircisi giden takimin haline bak.yaziklar olsun.
Git 3 yıl önce
Saygun göreve
Burak 3 yıl önce
Ne yapacak saygun bitirene kadar uğraştılar takımı süper amatöre mi düşerecek?
25°
parçalı az bulutlu