banner851

banner614

TRANSFER YANLIŞLIĞI!

banner619

Düzcespor’un Manisa Büyükşehir Belediyespor karşısında aldığı 4-0’lık mağlubiyet transferde yapılan yanlışları belgeler nitelikte oldu.

banner846
Spor 28.09.2017, 11:03
966
TRANSFER YANLIŞLIĞI!
banner844

Düzcespor’un Manisa Büyükşehir Belediyespor’la oynanan müsabakada tel tel dökülürken bozguna uğradı. Düzcespor yönetimi sezon başı apar topar yeni teknik ekip getirirken yapılan transferlerde de bir o kadar yanlışlıklar yapıldı. Düzcespor sezon başı üç kamp dönemi geçirirken Düzceli sporseverlerin takımı görmesi engellendi. Yapılan transferlerin yanlış olduğunu söylenmesi yönetimde kabul görmedi.

2.kamp döneminde Teknik direktör Taner Öcal’ın en yakın yardımcısı Muharrem hoca kampı terk ederken kimse bu gidişi sorgulamadı. Yeni sezona büyük umutlarla getirilen sportif direktör Yılmaz Özlem, Başkan Cihat Algün tarafından görevinden uzaklaştırıldı. Transfer döneminde alınan bazı oyuncuların 3.ligdeki küme düşmüş takımdan gelmesi ve bu uyarılara kimsenin ses çıkarmaması üzerine kırmızı lacivertliler 5 maçta altı puanda kaldı. Düzcespor teknik ekibinin yaptığı 15 transferde çok fazla yanlışlıklar yaptığı ligin beşinci haftasında ortaya çıktı.

Yorumlar (5)
iz 4 yıl önce
Başkanın hatası var takımı kayyumdan aldı birde belediye başkanınin gazına geldi
Başkanın hataları 4 yıl önce
Başkan sezon başındaki ekibin ayrılması işi bilmemesi ankaradan başkanın arkadaşının yönlendirmesi ile taner hocayı ve yılmazı getirmesi futbolcuların inşahat işcisi gibi görmesi hala inat etmesi söyledik taner hoca gecen senede 5 hafta kou
Devre arası 4 yıl önce
şu takımda burçak-tayfun-zihni-oktay-buğra dışında oynatıcak adam yok yani transfer burçak ve buğra dışında komple hata.yönetimin bütün transferleri hocaya bırakması başka bi hata.şimdiden devre arası transferleri için çalışılmalı.
Memet 4 yıl önce
Hüseyin,hayrettin,bedirhan,ahmet bunları almak bi suç oynatmak başka bi suç hüseyini halısaha maçına çağırmam adam ısrarla oynatıyo üstüne üstün bide denizli maçında kaptanlık veriyo çok gülünç
Ali 4 yıl önce
İzleme heyeti oluşturulsa oynadığımız maçlarda şimdiden bir liste yapılsa Örneğin : H.E.A.S.K 9-10 numarası,bergama bld.nin 7 numarası, Manisa B.B.nin 14 numarası gibi transfer politikalarında görev alan Teknik ekibe faydası olmaz mı?