banner851

banner614

TRANSFERDE SON GÜN

Temsilcimiz Düzcespor çalışmalarını Cumartesi günü Şıralık tesislerinde yoğun yağmur altında sürdürdü. Kırmızı lacivertliler çalışmalarına Pazar günü Düzce 18 Temmuz Stadyumu’nda güneşli bir havada devam etti.

banner619
Spor 01.02.2021, 10:46
1169
TRANSFERDE SON GÜN

Kırmızı lacivertli ekip Çarşamba günü oynanacak Kozanspor maçının hazırlıklarını Cumartesi günü Şıralık tesislerinde yoğun yağmur altında gerçekleştirdi. Düzcespor Pazar günü ise güneşli bir havada Düzce 18 Temmuz Stadyumu’nda çalışmalarını sürdürdü. Düzcespor’da sakatlığı devam eden kaptan Enver Ayyıldız, Bulut Kaya ve Furkan Saki idmana katılım sağlayamadı. Futbolcumuz Abdullah Karmil ise tedbir amaçlı idmana katılmadı. Düzcespor oyuncuları tarafından gerçekleştirilen idmanlarda oyuncuların aşırı hırslı oldukları gözlemlendi. Takımda genel olarak morallerin üst seviyede olduğu gözlerden kaçmadı. En son oynanan Muğlaspor maçından galibiyetle ayrılan futbolcuların maç primlerini aldıktan sonra genel olarak motivasyonlarının üst seviyede olduğu gözlemlendi. Teknik direktör Kemal Kılıç’ın da hırsı ve azmi gözlerden kaçmadı.

TRANSFERDE SON GÜN

Düzcespor Yönetim Kurulu santrafor arayışlarını gece geç saatlerine kadar sürdürürken bugün transfer süreci sona erecek. Yönetim kurulunun sırf santrafor almak için transfer yapmayacakları alınan oyuncunun Düzcespor’a katkı sağlamasını istedikleri aktarıldı. Düzcespor yönetim kurulu tarafından her an sürpriz bir isim gelebilir ifadesi vurgulandı.

banner844
Yorumlar (0)